نامه عاشقانه‌ای که پس از ۲۷ سال به صاحبش رسیدنامه عاشقانه،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون
نامه‌ای عاشقانه پس از گذشت ۲۷ سال از زمان نگارش و ارسال آن به دست صاحب خود در اسکاتلند رسید.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، نامه‌ای قدیمی که از طرف یک زن اسکاتلندی ۲۷ سال پیش نوشته شده و در یک بطری قرار داده و در سال ۱۹۹۴ در ساحل «نیوبورج» در «آبردنشار» به دریا انداخت، پیدا شد. «اما وات» زن اسکاتلندی نویسنده نامه، علاقه خود به «رابی ویلیامز» خواننده بیان کرده است. اما نامه را هنگامی که 10 ساله بود نوشت و او برای مکاتبه به دنبال یک دوست بود و در نامه علاقه خود را برای اسکیت روی یخ و ژیمناستیک بیان کرده است.

 

نویسنده بعد از افزودن آدرس خود به بالای یادداشت، نامه را در یک بطری قرار داده و در سال ۱۹۹۴ در ساحل «نیوبورج» به دریا انداخت. در کمال تعجب نزدیک به سه دهه بعد طرفداران قایق‌های کایک این بطری را پیدا کردند و پیام را به آدرس قدیمی خود، جایی که پدر و مادر او هنوز در آن زندگی می‌کردند، برگرداندند.

 

خانم وات ۳۷ ساله که هم اکنون یک دختر دارد، توضیح داد که چگونه مادرش وقتی فردی با آن نامه آمد باور نکرد و گفت: "خواندن نوشته‌های خودم بعد از آن همه سال و دیدن همان دست خط و غلط املایی‌ها بسیار عجیب بود."

 

این خانم اسکاتلندی که پس از ۲۷ سال نامه خود را دیده بود، می‌گوید که احساس کمی عجیب داشتم، مانند ملاقات با خودم در کودکی قدیمی بوده. احتمالاً سعی کردم اطمینان حاصل کنم که هر کسی او را پیدا کرده است، می‌داند که من تنها نیستم، زیرا شماره دوستانم را ذکر کرده بودم. باور نکردنی است که پیدا شد.

 

نامه عاشقانه،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------