این کرگدن سفید تازه‌متولدشده، هم‌نام ملکه انگلیس شد/ عکسکرگدن سفید،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون
پارک حیات وحش کاتسوولد، بچه‌کرگدن تازه‌متولدشده را به افتخار ملکه انگلیس، «کوئینی» به معنای ملکه نام نهاد.

به گزارش خبرآنلاین، امسال سالِ جشن پلاتینیوم (هفتادسالگی سلطنت) ملکه است. در طی این جشن، پارک حیات وحش Cotswold در برفورد، انگلستان، یک کرگدن سفید تازه متولد شده را به افتخار ملکه الیزابت دوم، Queenie نامگذاری کرد. این نام به مناسبت سالگرد هفتادمین سال سلطنت وی بر تاج و تخت بریتانیا، برای این بچه کرگدن انتخاب شد.

 

کوئینی از والدین مونتی و نانسی متولد شده که پیش‌تر چهار بچه کرگدن دیگر نیز به دنیا آورده بودند. کوئینی نهمین بچه‌کرگدن سفیدی است که در این پارک متولد شده است.

 

رجی هیورث، مدیر عامل پارک حیات وحش کاتسوولد گفت: «خوشحالیم که یک بچه‌کرگدن ماده دیگر داریم؛ کوئینی پنجمین کرگدن ماده در پارک ماست. همه کرگدن‌های اینجا به نام افراد بسیار خاص و سرشناس نامگذاری شده‌اند. به گمانم تولد کوئینی و نامگذاری او در سال 2022 که جشن پلاتینیوم ملکه الیزابت بود، همیشه در یادها خواهد ماند».

 

او ادامه داد: من فکر کردم ممکن است کمی متکبرانه باشد که بچه‌کرگدن جدیدمان را الیزابت صدا کنیم! نهایتاً تصمیم بر این شد که یک مشتق از عنوان ملکه (کوئین) برای او انتخاب کنیم. به نظر من این نام شایسته‌ی یک خانمِ کرگدنِ جوان است!

 

کرگدن سفید،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022