تصویر کوالای کنجکاو در فیس بوک پربازدید شداخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

تصویر یک کوالای کنجکاو در فیس بوک پربازدید شد. این کوالای کنجکاو سعی داشت از طریق تهویه مطبوع یک خودرو خود را خنک کند.

به گزارش انتخاب،تصویر یک کوالای کنجکاو که سوار خودرویی در استرالیا شده بود با استقبال بالای مخاطبان فیس بوک رو به رو شد.

 

دمای هوا در استرالیا رو به گرمی می رود و به نظر می رسد این دمای شدید برای حیوانات غیرقابل تحمل شده است. بر همین اساس است که یک کوالای باهوش و کنجکاو سر از خودرویی در آورده که گوشه ای پارک کرده و البته تهویه مطبوعش نیز روشن بود.

 

به نظر می رسد ساکنان استرالیا باید از این پس اطمینان حاصل کنند که درب ماشین خود را در طول روزهای گرم در استرالیا بسته نگه دارند، چرا که ممکن است یک کوالا سر از خودروی آنان در بیاورد. این دقیقا همان اتفاقی است که برای تیم ویترو استرالیایی رخ داده است.

 

آقای ویترو درب های خودرو خود را باز گذاشته بود و برای چند لحظه خودرو را ترک کرده بود و در همین فاصله نیز یک کوالا به سمت رایحه خنک خودرو جذب شده و سوار خودرو وی شده است. ویترو پس از ورود به خودرو با صحنه حضور کوالا رو به رو شده و تصمیم گرفت از این ماجرا عکس بگیرد و در فیسبوک خود قرار دهد. وی در توصیف این عکس نوشت : "من سوار ماشین شدم و آماده حرکت بودم که متوجه شدم که شخص دیگری نیز در ماشین با تهویه ماشین من در حال خنک شدن است."

 

جالب است بدانید این کوالا بدون هیچ حاشیه ای از ماشین ویترو خارج شد و گویی فقط برای چند لحظه ای خنک شدن سوار ماشین وی شده بود.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------