کاربرد‌های جالب اتومبیل‌های اجاره‌ای در ژاپن اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , اتومبیل‌های اجاره‌ای

 

اتومبیل در ژاپن به تازگی افشا کردند که بسیاری از مشتریانشان، اتومبیل کرایه می‌کنند، اما نه برای راندن و به مقصد رسیدن. این شرکت‌ها با شمارش مقدار مسافت رانده شده توسط اتومبیل‌های اجاره‌ای دریافتند که بیشتر مشتریان مسافتی را طی نکرده و به سوی مقصدی نرفته اند.

 

 معمولا مردم برای دریافت خدمات، اتومبیل اجاره و پول پرداخت می‌کنند، زیرا آن‌ها دارای مقصد خاصی هستند که می‌خواهند به آن دسترسی پیدا کنند. اما گاهی ماشین فقط به عنوان وسیله‌ای برای جابجایی استفاده نمی‌شود، مانند اتفاقی که در بین ژاپنی‌ها رخ داده، ولی آن‌ها با ماشین‌ها چه می‌کنند؟

 

شرکت‌های کرایه اتومبیل در ژاپن به تازگی افشا کردند که بسیاری از مشتریانشان، اتومبیل کرایه می‌کنند، اما نه برای راندن و به مقصد رسیدن. این شرکت‌ها با شمارش مقدار مسافت رانده شده توسط اتومبیل‌های اجاره‌ای دریافتند که بیشتر مشتریان مسافتی را طی نکرده و به سوی مقصدی نرفته اند. 

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این اتفاقات، شرکت‌های مذکور نظرسنجی را برای مشتریان خود به راه انداختند. آن‌ها دریافتند که تغییر کاربرد اتومبیل‌های اجاره‌ای به مفاهیم مدرن از کار، فضای کاری و به علاوه نیاز‌های دائم ما به شارژ تجهیزات برقی مورد استفاده مان باز می‌گردد. 

 

یکی از شرکت کنندگان در نظرسنجی گفت که اتومبیل را برای چرت زدن و یا به عنوان فضایی برای کار کردن کرایه می‌کند، فرد دیگری وقتی جایی برای گذاشتن کیف‌ها و برخی وسایل شخصی اش پیدا نمی‌کرد، یک اتومبیل اجاره می‌کرد و وسایل و کیف هایش را درون آن می‌گذاشت. 

 

به دنبال زلزله بزرگی که شرق ژاپن را لرزاند و سیل تسونامی سال ۲۰۱۱، اتومبیل‌های اجاره‌ای برای شارژ گوشی‌های همراه نیز مورد استفاده قرار گرفتند.

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,

 

فرهنگ اجاره اتومبیل در ژاپن گسترده است، اما هنوز هم شکل گسترده‌تر آن در ایالات متحده آمریکا به چشم می خورد.

 

دسترسی به ماشین و مشخص کردن مکان آن در ژاپن بسیار آسان است. مشتریان می‌توانند با یک تماس تلفنی به سرعت یک ماشین را برای چند ساعت یا یک روز کامل اجاره کنند. هزینه آن حدود ۴۰۰ ین (کمتر از ۴ دلار) برای ۳۰ دقیقه است و می‌توان در یکی از پارکینگ‌های وابسته به شرکت ایستاد و ماشین را گرفت. 

 

استفاده از ماشین به عنوان یک اتاق برای چرت زدن و خوابیدن وسط روز، یا به عنوان یک اتاق برای صحبت کردن با تلفن و یا حتی به عنوان یک استودیو برای ضبط موزیک-ویدئو‌های رپ و نمایش آن در یوتیوب، یک ایده عالی به نظر می‌رسد و نشان می‌دهد که چگونه استفاده اصلی از هر خدماتی می‌تواند، تحت سلطه نوع نگرش و ارزیابی مصرف کنندگان قرار بگیرد. 

 

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,

 

پرسش مطرح شده این است: واکنش شرکت‌های کرایه خودرو چگونه خواهد بود؟ آیا اتومبیل‌های خود را به عنوان یک راه آسان و برای خوابیدن در اختیار مشتریانشان قرار خواهند داد؟ بعید به نظر می‌رسد، زیرا اکثر شرکت‌ها سود خود را براساس مسافتی که اتومبیل‌های می‌پیمایند، حساب می‌کنند؛ بنابراین، آیا آن‌ها برای حل این مشکل برای اجاره خودرو برای اهداف غیر تعریف شده هزینه بیشتری طلب خواهند کرد؟

 

تابناک با تو  

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------