اولین چیزی که در عکس می‌بینید، شخصیتتان را لو می‌دهدذهن ناخودآگاه ما تاثیر زیادی روی رفتار و عملکرد و نگاه ما به اطرافمان دارد. ناخودآگاه ما هرچیزی را که می‌بینیم، احساس می‌کنیم و با آن مواجه می‌شویم ذخیره می‌کند. 

در عکس‌های زیر چند تصویر پنهان است و اولین چیزی که می‌بینید، نشان می‌دهد درباره عشق چه نظری دارید. این روش کمک می‌کند ذهنتان را کشف کنید.

 

تصویر یک 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,ذهن ناخودآگاه

 

دو گربه 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,ذهن ناخودآگاه

 

اگر اول گربه می‌بینید، شما فرد مصمم و رکی هستید. زندگی شما براساس زیبایی و موفقیت، سلامت و شوخ طبعی است. به همین دلیل قدر عشق را می‌دانید. شاید برخی افراد بگویند خودخواه هستید، اما شما فقط دوست دارید خودتان باشید و نمی‌توانید هیچ کنترل بیرونی را تحمل کنید. گاهی شما می‌خواهید تنها باشید و حتی نمی‌خواهید دلیل آن را توضیح دهید.

 

شخصیت: شما بسیار مستقل و خودکفا هستید و همیشه روی پا‌های خودتان می‌ایستید.

 

رابطه: استقلال شما ممکن است زندگی عشقی‌تان را کمی دچار مشکل کند، شما در روابط بلندمدت احساس راحتی نمی‌کنید و اغلب از آن فرار می‌کنید.

 

یک سگ 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,ذهن ناخودآگاه

 

اگر اول سگ را می‌بینید، نشان دهنده آرامش و خوشبختی شماست. شما به شدت به عشق واقعی اعتقاد دارید و هرچقدر طول بکشد منتظر آن می‌مانید، حتی اگر تنهایی زیادی تحمل کنید. شما وفادار، مسئولیت پذیر، قابل اعتماد و آرام هستید و معتقدید عشق واقعی ارزش انتظار دارد. شما در هر موقعیتی راهی برای دیدن بهترین‌ها پیدا می‌کنید و وفاداری و قابلیت اعتماد جزء ویژگی‌هایی است که شما را توصیف می‌کند.

 

شخصیت: عشق، مراقبت، آرامش 

رابطه: خانواده مهم‌ترین چیز برای شماست. رابطه برای شما بیشتر اتحاد و دوستی است، همان طور که سگ هم بهترین دوست انسان است. شما نیاز دارید بتوانید به کسی که با او هستید اعتماد کنید.

 

تصویر دو 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,ذهن ناخودآگاه

 

روباه 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,ذهن ناخودآگاه

 

اگر اول روباه می‌بینید، بسیار مثبت و رمانتیک هستید. این تصویر به دلیل رنگ نارنجی توهم غروب ایجاد می‌کند، و در نگاه دوم می‌توان حیوان را دید. شما ارتباط قوی با طبیعت دارید و در عشق به دنبال کسی هستید که ارزش‌های مشابهی با شما دارد. روباه و روحانی است.

 

شخصیت: شما فرد بسیار محترمی هستید و عقل ابرقدرت طبیعی شماست.

 

رابطه: آزادی برای شما بسیار مهم است. تا زمانی که احساس نکنید گرفتار شده اید دنبال رابطه بلندمدت نیستید.

 

دلفین 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,ذهن ناخودآگاه

 

اگر اول دلفین می‌بینید، بسیار پیچیده و گاهی خوش شانس هستید. در زندگی عشقی به دنبال فردی آرام و باهوش می‌گردید. شما بسیار جذاب هستید و مردم شما را دوست دارند و شما این را دوست دارید. شما بسیار باهوش هستید و نگرش متعادلی دارید.

 

شخصیت: مهربانی، آرامش و هماهنگی

 

رابطه: شما یک خانواده خیلی بزرگ می‌خواهید. شما به همه اهمیت می‌دهید، حتی دخترخاله‌ها، عمو‌ها و دایی‌ها و عمه‌های خود و همیشه تولدشان و اینکه چه چیزی دوست دارند را یادتان هست.

 

تصویر سه 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,ذهن ناخودآگاه

 

صورت مرد 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,ذهن ناخودآگاه

 

اگر اول صورت مرد را در درخت دیدید، بسیار هنرمند و خلاق هستید و زندگیتان ماجراجویی دائمی است. هر روز چیز جدیدی برایتان می‌آورد حتی شاید یک عشق جدید. لیوان شما هیچوقت نصفه نیست، همیشه پر یا لبریز است. ممکن است پر از هوا باشد، اما همیشه چیز جالبی درون آن است.

 

شخصیت: شما شخصیت سرزنده‌ای دارید که به اطرافیانتان انرژی می‌دهد.

 

رابطه: شما فکر می‌کنید واقعا برای رابطه جدی آماده نیستید، اما یک روز با یک فرد خاص ملاقات می‌کنید و فراموش می‌کنید که آماده نبودید.

 

صورت زن 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,ذهن ناخودآگاه

 

اگر اول صورت زن را دید، مادر بودن و مهربانی دنیای شماست. شما همیشه به کسانی فکر می‌کنید که برایتان مهم هستید و از توجه و مراقبت از آن‌ها لذت می‌برید. شما هر لحظه آماده کمک به دیگران هستید و همه دوستانتان می‌دانند که فقط به اندازه یک تماس تلفنی با آن‌ها فاصله دارید.

 

شخصیت: شما واقعا خونگرم و دوست داشتنی هستید و برای همه اطرافیانتان در قلبتان جا دارید.

 

رابطه: تریبت، کمال و تعادل در رابطه برایتان مهم است.

 

صورت کودک 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,ذهن ناخودآگاه

 

اگر اول صورت کودک را دید، دوست دارید از شما مراقبت شود. در زندگی عشقی دوست ندارید قدم اول یا حتی قدم دوم را بردارید. زندگی عشقی شما باید بر پایه صداقت، معنویت و هماهنگی باشد. شما بسیار آرام هستید و دوست ندارید تصمیم‌های بزرگ بگیرید.

 

شخصیت: زیبایی، فداکاری و وفاداری ویژگی‌های اصلی شما هستند.

 

رابطه: شما وفادار و متعهد هستید تا وقتی محبور نباشید هیچ تصمیمی بگیرید.

 

یک صورت در آب 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,ذهن ناخودآگاه

 

اگر اول صورت در آب را می‌بینید، آزادی چیزی است که در زندگی عشقی خود می‌خواهید. شما به راحتی دوست می‌شوید و به احساسات عمیق اعتقاد ندارید. شما در لحظه زندگی می‌کنید و اصلا نگران فردا نیستید.

 

شخصیت: شما همه چیز را آسان می‌گیرید، اما برخی افراد فکر می‌کنید که فردی سطحی هستید.

 

رابطه: شما هیچ تعهدی نمی‌خواهید و ترجیح می‌دهید دوستان زیادی داشته باشید، اما نمی‌خواهید کسی زیاد به شما نزدیک شود.

 

فیگور زن 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,ذهن ناخودآگاه

 

اگر اول فیگور زن را می‌بینید، دوست دارید مرکز توجه باشید. شما باهوش هستید و قدر کسانی که هوشتان را می‌بینند، می‌دانید، اما برایتان اهمیت ندارد که به ظاهرتان توجه کنند. بسیار اجتماعی هستید و همیشه خنده روی لب دیگران می‌نشانید. مردم دوست دارند کنار شما باشند، اما گاهی به شما حسادت می‌کنند.

 

شخصیت: شما عاشق سرگرمی هستید و معنای زندگی برای شما همین است. هیچ چیز نمی‌تواند شما را ناراحت یا ناامید کند.

 

رابطه: شما از رابطه جدی و تعهد کمی می‌ترسید. به همین دلیل ترجیح می‌دهید از عشق دور باشید.

 

 

برترین‌ها  

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------