زن انگلیسی و سبک زندگی آدم فضایی‌ها اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,سبک زندگی آدم فضایی‌ها

 

 یک زن انگلیسی، زندگی عجیبی دارد. این زندگی آنقدر عجیب است که باعث شود تا او به زبان‌های مختلف حرف بزند و بدنش را به طور کامل به رنگ آبی دربیاورد و توجهات را به سوی خود جلب کند.

 

لوری‌لی سی ساله، آرزو دارد تا رنگ پوستش برای همیشه به شکل آبی دربیاید و در جستجوی راهی برای رسیدن به این هدف است. لوری به خودش لقب alein freak داده و به زبان کلینگونیه صحبت می‌کند، این زبان نخستین بار در سال ۱۹۷۹ میلادی در فیلم star trek استفاده شد و در ابتدا یک زبان خیالی بود اما به یک زبان واقعی با حروف، کلمات و دایره‌المعارف خاص خود تبدیل شد. 

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,سبک زندگی آدم فضایی‌ها

لوری یک پیج در اینستاگرام دارد که اسم آن را instagram Houari گذاشته و بیش از ۱۰ هزار فالوئر دارد و لباس و ظاهر عجیب خود را شبیه موجودات فضایی درست کرده‌ است.

 

او می‌گوید از ده سال پیش این سبک زندگی را انتخاب کرده‌ و سبک خود را از جیارو گرفته ‌است. جیارو کلمه‌ای برای تعریف فرهنگ مد فرعی در ژاپن است.

 

او می‌گوید با این مدل لباس و قیافه احساس راحتی می‌کند و از وقتی پیج اینستاگرام خود را دایر کرده باعث شده تا با آدمهای زیادی دوست بشود و از این جهت زندگی او معنا پیدا کرده‌ است.

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,سبک زندگی آدم فضایی‌ها

او دوست دارد واکنش‌ها را در اینستاگرام ببیند. برخی از نظرات مثبت و برخی مسخره‌کننده است. او پیش از این کامنت‌های منفی و پر از نفرت دریافت می‌کرد.

 

یکی از رؤیاهای او تبدیل شدن به یک آدم آبی است. این نخستین بار نیست که یک دختر خودش را به این شکل درمی‌آورد. آمبر لوک دختر جوان دیگری است که با هزینه ۲۵ هزار دلار بیش از ۱۰۰ خالکوبی و سوراخ در سراسر بدنش ایجاد کرده و رنگ چشمانش را تغییر داده‌است.

 

او هزاران طرفدار از سراسر جهان دارد که به نقاشی روی بدن علاقه دارند. یک مدل لباس استرالیایی با بیش از ۸۰ هزار فالوئر در اینستاگرام به خالکوبی روی بازو، صورت و پاهایش شهرت دارد.

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,سبک زندگی آدم فضایی‌ها
 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------