حراج تار موی دایانا پرنسس مرده بریتانیا اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,حراج تار موی دایانا
با توجه به انتشار سریال موفق "نت فلیکس " که از زندگی دایانا پرنسس مرده بریتانیا و ازدواج تلخش با شاهزاده چارلز پرده برداشته خرید و فروش وسایل شخصی پرنسس دایانا در eBay به شدت رونق گرفته است. 

به گزارش ایران آنلاین به نقل از سان، اغلب بریتانیایی ها علاقه زیادی به خرید هر چیز که مرتبط با دایانا باشد پیدا کرده اند در این لیست تارموی دایانا، یادداشت ها، لباس ها و حتی کیک عروسی او قرار دارد.

 

روز گذشته چند رشته تار موی دایانا به قیمت ۳۰۰پوند فروخته شد و برای آنکه تائید شود تار موها متعلق به خود دایاناست فروشنده ۱۰برگ سند به خریدار ارائه داد.

 

بخشی از کیک دایانا به قیمت ۱۸۰پوند فروخته شد. از دیگر وسایل در مراسم تشییع جنازه کتابچه مراسم تشیع جنازه بوده که به قیمت ۴۵۰۰ پوند فروخته شد.برای یکی از لباس های دایانا مبلغ ۱۱۳۴۰ پوند قیمت گذاری شده است.

 

دایانا، شاهدخت ولز همسر اول چارلز، شاهزاده ولز، بود که بزرگترین فرزند و ولیعهد الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ، دوک ادینبرا، است. او برای فعالیت‌هایش در زمینهٔ جمع‌آوری پول برای خیریه‌های بین‌المللی و همچنین به عنوان یک شخصیت برجسته و مشهور در قرن بیستم شناخته شده بود.

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,حراج تار موی دایانا

 

آرزوکیهان

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------