دختر نابغه یک ساله اسکیت سوار  یک دختر یک ساله قبل از اینکه راه رفتن را یاد بگیرد اسکیت سواری را یاد گرفته و انتشار ویدیویی از او در حال اسکیت سواری در تیک تاک با میلیون ها لایک همراه شده است. پولی آنا گری که کمی بیش از یک سال ، ۱۵ ماه، سن دارد توسط پدرش واید گری در پارک اسکیت نورا در ساحل جنوبی نیو ساوث ولز اسکیت سواری را یاد گرفته است. جسیکا آلارد، مادر او، نیز از سپتامبر سال قبل شروع به آپلود ویدیوهایی اسکیت سواری دخترش در تیک تاک کرد جایی که ویدیوهای او توسط ده ها میلیون نفر دیده شده، بیش از ۷.۳ میلیون لایک دریافت کرده و تعداد فالوورهای او از مرز ۶۱۸,۰۰۰ نفر عبور کند.

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,دختر نابغه

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,دختر نابغه

ویدیوهای منتشر شده در شبکه اجتماعی تیک تاک پولی را نشان می دهند که با اعتماد به نفس کامل روی اسکیت بلند شده و در حالی که به خوبی تعادل خود را حفظ می کدن پدرش او را به سمت رمپ هول می دهد. او کلاه ایمنی به سر داشته و از پدهای محافظ زانو نیز استفاده می کند. اگر چه پدرش در هنگام اسکیت سواری دخترش کاملاً مراقبت اوست اما به ندرت دخالت کرده زیرا پولی دوست داشتنی به خوبی می تواند تعادل خود را حفظ کند و مهارت او در این زمینه برای یک دختر ۱۵ ساله بسیار خیره کننده است.

 

مادر او درباره این نابغه یک ساله گفته است: «یک روز آخر هفته بیرون رفتیم و او خیلی به اسکیت بوردی که در کلبه داشتیم علاقه نشان داد و به همین دلیل وید او را سوار بر اسکیت از یک طرف به طرف دیگر هل می داد و او توانست تعادلش را حفظ کند. این اتفاق زمانی افتاد که او نمی توانست راه برود. او هنگام قرار گرفتن روی تخته اسکیت بسیار بااعتماد به نظر می رسد به همین دلیل ما در داخل خانه او را به این طرف و آنطرف هل می دادیم». مادر پولی در ادامه می گوید: «یک روز به وید گفتم می توانی با او بازی کنی تا من ظرف ها را بشورم و او نیز دخترم را در راهرو هل می داد و او بهترین تعادل تا آن زمان را داشت و از آن زمان به بعد این کار را ادامه دادیم. حقیقتاً کمی شوکه کننده بود».

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,دختر نابغه

 

پدر پولی نیز در مورد علاقه دخترش به اسکیت سواری می گوید: «او واقعاً این کار را دوست دارد. او می تواند تعادلش را حفظ کند، استعدادش را دارد. شاید این علاقه را از من گرفته باشد. از زمانی که او به

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,دختر نابغه

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,دختر نابغه

lign: justify;">دنیا آمده من ۲۰ کیلو وزن اضافه کرده ام به همین دلیل دیگر نمی توانم اسکیت سواری کنم.»

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,دختر نابغه

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,دختر نابغه

 

روزیاتو

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------