دستگیری 4 متهم جدید در پرونده اختلاس شهرداری بناباخبار,اخبار اجتماعی,دستگیری اختلاسگران

۴ نفر دیگر در ارتباط با پرونده فساد مالی قدیمی شهرداری بناب که از دوره گذشته شورای شهر است، دستگیر شدند.

به گزارش تسنیم، در ادامه دستگیری‌های پرونده فساد مالی دوره گذشته شهرداری بناب عصر روز گذشته 4 نفر دیگر نیز در این رابطه دستگیر شدند.

 

فرماندار بناب در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بناب، ضمن تایید این خبر اظهار داشت: این دستگیری‌‌ها در ادامه پرونده تخلفات شورا و شهرداری سال‌های قبل صورت گرفته است.

 

امین رفیعی خاطرنشان کرد: دستگیری‌های صورت گرفته از کارمندان شهرداری نبوده و از افراد دخیل در فساد شورا و شهرداری دوره گذشته بودند.

 

وی افزود: روال ادامه رسیدگی به این پرونده توسط دادگستری مرکز استان صورت می‌گیرد.

 

دهقان، دادستان شهرستان بناب نیز در این باره در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بناب، گفت: این پرونده توسط دادگستری‌ مرکز استان در دست بررسی است.

 

به گزارش تسنیم، نخستین دستگیری از سریال بازداشت کارکنان شهرداری بناب به اتهام تبانی و اخذ رشوه حدود مهرماه 95 اتفاق افتاد و بر همین مبنا منابع آگاه از احتمال تداوم این دستگیری‌ها به دلیل گستردگی دامنه آن خبر داده بودند که دستگیری عصر دیروز ادامه همین روند بود.

 

دادستان عمومی و انقلاب تبریز در آذر ماه 95 از دستگیری شهردار و 17 نفر از کارکنان شهرداری و همچنین پیمانکاران ساختمانی به اتهام ارتشاء و اختلاس خبر داده و گفته بود: پرونده قضایی برای این افراد تشکیل شده و روند تحقیقات ادامه دارد.

 

موسی خلیل اللهی افزوده بود: بررسی‌ها و تحقیقات انجام شده حکایت از این دارد که 18 نفر تاکنون در این پرونده مرتکب جرم شده‌اند که از این تعداد سه نفر پیمانکار، یک نفر عضو شورای اسلامی شهر بناب و بقیه از کارکنان شهرداری از جمله شهردار این شهر هستند که اتهام آنها ارتشاء است.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------