آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی,دستگیری سارقان کاشی‌های سقاخانه چهارراه نقاشی اصفهان

دستگیری سارقان کاشی‌های سقاخانه چهارراه نقاشی اصفهان

مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان گفت: سارقان کاشی‌های سقاخانه تاریخی چهار راه نقاشی اصفهان دستگیر و کاشی‌ها به یگان حفاظتی…


کشف‌حجاب ساعت 20:28؛ پیامک ساعت 20:29اخبار,اخبار اجتماعی,کشف حجاب در خودرو

یک شهروند تهرانی با ارسال اسکرین‌شات پیامک معروف به «کشف حجاب» برای شماره تلفن همراه خود نوشته است: این پیامک مدعی است که در خودروی این جانب در ساعت 20:28 دقیقه روز شنبه اول تیر ماه «کشف حجاب» رخ داده است و ساعت مخابره آن نیز 20 و 29 دقیقه است! چگونه در عرض یک دقیقه چنین چیزی امکان دارد؟ یعنی در یک دقیقه، امکان انجام سه پروسه «ارسال گزارش کشف حجاب»، «راستی‌آزمایی آن» و سپس «ارسال پیامک برای مالک خودرو»، وجود دارد؟ تصویر پیامک‌های ارسالی برای شهروند مذکور را در زیر می‌بینید.

 

این شهروند در تماس با خبرنگار ما همچنین با مقایسه تفاوت‌ نگاه رسیدگی به مسائل شهروندان جامعه توسط مسئولان نظارتی گفت: همین چند روز پیش یک خودرو، جلوی پارکینگ ما پارک کرده بود و راه را بسته بود، دو - سه ساعت زنگ زدیم پلیس ۱۱۰ که بعد از سه بار تماس گرفتند و گفتند راننده را دویست هزار تومان جریمه می‌کنیم، گفتم جریمه اون به چه درد من می‌خورد وقتی راه ورودی ما بسته؟ آخرش هم حتی به راننده زنگ نزدند تا بالاخره خودش اومد ماشینشو برداشت! 

اخبار,اخبار اجتماعی,کشف حجاب در خودرو

اخبار,اخبار اجتماعی,کشف حجاب در خودرو

 

بهار نیوز

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------