توضیحات شهردار کهریزک درباره انتشار فیلم سگ‌کشی در فضای مجازیاخبار,اخبار امروز,اخبار جدید
شهردار کهریزک توضیحاتی را درباره انتشار فیلم سگ‌کشی در فضای مجازی و انتساب آن به این شهرداری ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، اسماعیل نعمت‌زاده(شهردار کهریزک) در واکنش به فیلمی که در شبکه‌های اجتماعی درباره معدوم‌سازی سگ‌ها و آزار و اذیت‌شان پخش شد، گفت: در این فیلم عمل وقیحانه معدوم‌سازی سگ‌ها به طرز دردناکی نشان داده می‌شد که متاسفانه آن را به شهرداری کهریزک نسبت دادند. بنده ضمن محکوم کردن این عمل غیر انسانی و غیر اخلاقی، اعلام می‌کنم این اتفاق مربوط به شهرداری کهریزک نبوده و همچنان که در فیلم هم قابل مشاهده است خودروی داخل تصویر آرم شهرداری تهران را دارد.

 

نعمت‌زاده درباره دلیل اعتراض عمومی به شهرداری کهریزک به جای شهرداری تهران در پی پخش این فیلم گفت: این اتفاق در آرادکوه رخ داده که تحت نظر شهرداری تهران است اما از نظر جغرافیایی نزدیک کهریزک قرار دارد و برای همین اسم این شهرداری مطرح شده و بر سر زبان‌ها افتاده است.

 

شهردار کهریزک ادامه داد: این فیلم قدیمی است و در سال ۹۶ توسط پیمانکاری رخ داده که با شهرداری تهران قرار داشته اما تا جایی که می‌دانم و طبق اعلام شهرداری تهران، پیمانکار مذکور از قرار معلوم خلع ید شده و برخوردی جدی هم با او صورت گرفته است.

 

نعمت‌زاده با اشاره به مشکلی که ممکن است حضور سگ‌ها در نزدیکی محل زندگی خانواده‌ها ایجاد کند هم گفت: متاسفانه شهرداری شهرهای اطراف کهریزک و به ویژه شهرداری تهران تعدادی از سگ‌هایی را که جمع‌آوری کرده‌اند در کهریزک و بیابان‌های اطراف آن رهاسازی می‌کنند و همین باعث شده مراجعات فراوانی از سوی شهروندان کهریزک داشته باشیم که از تعدد سگ‌هایی که در سطح شهر رهاسازی شده‌اند شکایت دارند.

 

او خاطرنشان کرد: عقیم‌سازی، یکی از راه‌های مبارزه با این پدیده است و شهرداری کهریزک هم بارها این اقدام را به صورت اصولی از طریق یک پیمانکار متخصص انجام داده و پس از عقیم‌سازی، سگ‌ها را در محل زندگی‌شان رها کرده است.

 

شهردار کهریزک با تاکید بر اینکه جمع‌آوری یا عقیم‌سازی سگ‌ها نباید با آزار و اذیت حیوان همراه باشد، گفت: شهرداری کهریزک افتخار می‌کند که همواره حامی محیط زیست و حیوانات بوده و خود را حامی حیوانات قلمداد می‌کند و عملی که در این فیلم اتفاق افتاده و آزار حیوانات را به شدت محکوم می‌کند.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------