حکم محکومیت نهایی کارمند شهرداری نمین صادر شد / ۱۵ حبس به اتهام دریافت رشوهاخبار,اخبار اجتماعی,محکومیت نهایی کارمند شهرداری نمین
دادستان شهرستان نمین از حکم قطعی ۱۵ سال حبس کارمند شهرداری نمین که در اوایل امسال به اتهام دریافت رشوه بازداشت شده بود خبر داد.

به گزارش تسنیم، عظیم اکبری عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: کارمند شهرداری که در اوایل امسال به اتهام دریافت رشوه باز داشت شده بود به 15 سال حبس محکوم شد.

 

وی افزود: به سبب حکم صادره از دادگاه تجدید نظر استان اردبیل متهم با داشتن  14 فقره جرم به پانزده سال حبس، 99ضربه شلاق و پرداخت 290 میلیون ریال جزای نقدی و چهار سال انفصال از هرگونه خدمات دولتی باتعلیق بخشی از مجازات محکوم شدکه حکم صادره از تاریخ صدور لازم الاجرا بوده و توسط دادستانی به اجرا در خواهد آمد.

 

دادستان شهرستان نمین تصریح کرد: نظارت بر فعالیت کارکنان دولتی و اجرائی به صورت مستمر و با جدیت ادامه خواهد یافت و در صورت مشاهده هرگونه تخلف برخورد قانونی باکارمند یا کارمندان متخلف به عمل خواهد آمد.

 

اکبری بیان کرد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به صورت مکتوب واز طریق صندوق نصب شده در دادگستری به دادستانی نمین منعکس کنند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------