ماهیت بوی نامطبوع تهران مشخص شداخبار,اخبار اجتماعی,بوی نامطبوع تهران
مدیر کل محیط زیست شهرداری تهران درباره تازه‌ترین نتایج تحقیقات درباره بوی نامطبوع تهران اعلام کرد که با بررسی‌ها مشخص شد بوی نامطبوع تهران در کدام دسته از بوهای متداول شناخته‌شده قرار دارد.
به گزارش همشهری آنلاین، دکتر شینا انصاری  با بیان این مطلب افزود: نتایج آخرین اندازه گیری صورت گرفته از هوای تهران که در ٢٥ دی ماه ٩٨ در مناطق ٦، ٧ و ١٢ صورت گرفت، نشان می‌دهد که گاز دی اکسید گوگرد در اندازه گیری‌ها بالا بود. مدیرکل محیط زیست شهرداری تهران با اشاره به اینکه بوها در دنیا به طور عمده در دسته‌های گوگردی، آمونیاکی و ... دسته بندی می‌شوند، خاطرنشان کرد: آنچه که در این مرحله از بررسی‌ها درباره بوی نامطبوع تهران محرز شد، این است که بوی نامطبوع تهران جزو دسته بوهای گوگردی است.

 

انصاری افزود: با توجه به اینکه دی اکسید گوگرد در اندازه گیری‌ها بالا بود، بوی نامطبوع تهران در برخی مناطق نظیر ٦، ٧ و ١٢ می‌تواند ناشی از فاضلاب و زباله انباشت شده و تخمیر در شرایط بی‌هوازی باشد. مدیرکل محیط زیست شهرداری تهران در عین حال تاکید کرد: هنوز به نتیجه قطعی نرسیده و همچنان بررسی‌های پیمایشی و تحقیقات درباره منشأ بوی نامطبوع در تهران ادامه دارد.

اخبار,اخبار اجتماعی,بوی نامطبوع تهران

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------