آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,مشمولان سربازی

مشمولان سربازی باید واکسن «سه‌گانه» بزنند

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: تزریق واکسن مننژیت برای مشمولان قبل از اعزام به خدمت سربازی ضروری است. به گزارش…


پلیس اصفهان با کسانی که مصوبات کرونا را رعایت نکنند برخورد می‌کنداخبار,اخبار اجتماعی,فرمانده انتظامی اصفهان
فرمانده انتظامی اصفهان گفت: سلامت شهروندان خط قرمز ماست و پلیس اگر کسی مصوبات استانی ستاد کرونا را رعایت نکنند با قاطعیت برخورد خواهد کرد.

سردار مهدی معصوم بیگی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: مصوبات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا از جمله طرح زوج و فرد، ممنوعیت توقف خودرو در حاشیه زاینده رود و پارک ها، اجرای طرح دور دور در سطح شهر و ممنوعیت فعالیت برخی اصناف غیر ضروری  با هدف کاهش ترددها، قطع زنجیره کرونا و حفظ سلامت شهروندان است.

 

وی با اشاره به ممنوعیت اجاره خانه و اماکن  تفریحی به مسافران نوروزی، اظهارداشت : ۸۱ خط تلفنی که از طریق آن واحد مسکونی اصفهان اجاره داده می شد با دستور قضایی مسدود شده است.

 

معصوم بیگی تصریح کرد: نیروی انتظامی با همکاری سازمان صمت و اتاق اصناف تا ششم فروردین ماه 2 هزار و 800 بازدید داشتند که از فعالیت ۲۶۰  واحد غیر ضروری در اصفهان  پلمب شد ، ۴۰۰ صنف اخطار دریافت کردند و  ۳۵۰ مغازه متعهد به تعطیلی شدند.

 

فرمانده انتظامی اصفهان با اشاره به اجرای طرح زوج و فرد در راستای مصوبات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، گفت: از ۲۸ اسفند سال ۹۸ تا ششم فروردین بیش از ۴۰ هزار خودرو در شهر اصفهان اعمال قانون شده است.

 

وی ادامه داد: در همین رابطه از سه فروردین طرح ممنوعیت پارک خودرو در حاشیه زاینده رود و پارکها اجرا شد که بالغ بر  سه هزار و ۷۰۰ خودرو اعمال قانون و  ۴۰ خودرو  به توقفگاه منتقل شد.

 

وی با اشاره به اجرای طرح دور دور برخی خودروها در خیابان های جنوب شهر اصفهان و ابراز گلایه شهروندان، گفت: این کار علاوه بر تبعات ناپسند اجتماعی در  شرایط فعلی باعث تردد و نادیده گرفته شدن مصوبات ستاد استانی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا بود که در همین خصوص طرحی از پنجم فروردین آغاز شد که تا کنون ۲۱ خودرو به توقفگاه منتقل و ۵۰ خودرو اعمال قانون شدند.

 

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت:  پلیس با شعار "همه چیز در استان شما است" فعالیت ها و اقدامات خود در راستای کمک به قطع زنجیره کرونا را دنبال می کند و از مردم درخواست می کنیم با  رعایت این مصوبات در حفظ سلامت خود، خانواده و جامعه  تلاش کنند. 

 

۹۲ ایستگاه جاده‌ای حفظ سلامت با محوریت غربالگری کرونا در استان اصفهان فعالیت می‌کنند.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------