آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی,درگیری قاچاقچی چوب و مامور محیط زیست

قاچاقچی چوب، مامور محیط زیست را با خودرو زیر گرفت

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: خودروی قاچاقچیان، راننده ماشین جانشین یگان حفاظت محیط زیست را زیر…


ساعت کاری ادارات شهرستان‌های تهران تغییر نمی‌کنداخبار,اخبار اجتماعی,ساعت کاری ادارات در تهران
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران گفت: ساعت کاری ادارات شهرستان‌های تهران طبق روال گذشته در روزهای عادی از ۷:۳۰ تا ۱۴ و روزهای پنجشنبه از ۷:۳۰ تا ۱۳ خواهد بود.

به گزارش مهر، غلامرضا عباس پاشا پیش از ظهر جمعه در خصوص جزئیات مرحله جدید طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان تهران گفت: از شنبه ۲۳ فروردین ماه شاهد اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند در استان تهران هستیم و بر این اساس کلیه دستگاه‌های اجرایی موظفند از این تاریخ ۲۳ ترتیبی اتخاذ کنند، تا با تشخیص بالاترین مقام مسئول، ارائه خدمات مطلوب به ارباب رجوع با حضور دو سوم کارکنان انجام شود.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران از تداوم دورکاری توسط یک سوم کارکنان ادارات خبر داد و افزود: در صورت عدم امکان انجام وظایف به صورت دورکاری، مسئولان ادارات با اعطای مرخصی به صورت نوبت بندی با اولویت بانوان دارای فرزند خردسال و کارکنان آسیب پذیر اقدام کنند.

 

وی اضافه کرد: شروع ساعت کار کارکنان تا اطلاع ثانوی در استان تهران از ساعت ۷ تا ۱۴ خواهد بود و در شهرستان‌های استان تهران که روزهای پنجشنبه نیز تعطیل نیستند، طبق روال گذشته ساعات کاری در روزهای عادی از ۷:۳۰ تا ۱۴ و روزهای پنجشنبه از ۷:۳۰ تا ۱۳ خواهد بود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------