آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,حج عمره

حج عمره و زیارت همچنان تعطیل است/ مساجد در عربستان بازگشایی شدند

رسانه های خارجی از بازگشایی مساجد در عربستان سعودی و تداوم ممنوعیت حج عمره و زیارت در این کشور خبر دادند. به گزارش مهر به…


درهای حرم مطهر رضوی در شب‌های قدر بسته استاخبار,اخبار اجتماعی,حرم رضوی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: با در نظر گرفتن جمیع جهات و با توجه به نظر ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، درهای حرم مطهر رضوی در شب‌های قدر همچنان بسته خواهد بود و مشتاقان اهل بیت(ع) می‌توانند از طریق برنامه زنده تلویزیونی از فرصت معنوی این شب‌ها بهره‌مند شوند.

به گزارش ایرنا،  استانداری خراسان رضوی روز شنبه به نقل از حسن جعفری در حاشیه چهل و چهارمین جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در این استان گزارش داد: به منظور بهره‌گیری از فرصت معنوی شب‌های قدر مقرر شد در نقاطی از اماکن عمومی و روباز با رعایت تمامی اصول و پروتکل‌های بهداشتی مراسم شبهای قدر برگزار شود.

 

وی به اختصاص ۲۲ مکان روباز در مناطق مختلف سطح شهر مشهد مقدس اشاره و بیان کرد: این مکان‌ها با همکاری شهرداری مشهد، هیاتهای مذهبی و سایر دستگاه‌های مرتبط در فاصله ساعات ۲۱.۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد مراسم یاد شده را برگزار خواهند کرد.

 

پیش از این نیز قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی اعلام کرده بود که این نهاد برای بازگشایی حرم‌ مطهر رضوی تابع مصوبات ستاد ملی مبارزه و مدیریت بیماری کروناست اما تصمیم فعلی ستاد بسته بودن درهای حرم‌ مطهر حتی صحنهای متبرک در شبهای قدر ماه مبارک رمضان است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------