از سرگیری طرح زوج و فرد در اصفهان؛ متخلفان ۱۰۰ هزار تومان جریمه می‌شونداخبار,اخبار اجتماعی,طرح ترافیک در اصفهان
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: پس از حدود ۲ ماه غیرفعال بودن دوربین‌های طرح زوج و فرد در استان، طبق مصوبه روز گذشته قرار بر از سرگیری طرح زوج و فرد از شنبه هفته آینده ۱۷ خردادماه در هسته مرکزی استان اصفهان شد.

سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به از سرگیری طرح زوج و فرد در استان اصفهان اظهار داشت: پس از حدود 2 ماه غیرفعال بودن دوربین‌های طرح زوج و فرد در استان، طبق مصوبه روز گذشته قرار بر از سرگیری طرح زوج و فرد از شنبه هفته آینده، مورخ 17 خردادماه در هسته مرکزی استان اصفهان شد.

 

وی ادامه داد: پیش از این ورود به طرح زوج و فرد در استان اصفهان با جریمه 20 هزارتومانی همراه بود، این در حالی است که اکنون برای نخستین بار قرار بر اجرای این طرح با جریمه یکصد هزار تومانی در استان اصفهان است به گونه‌ای که متخلفان هر 3 ساعت یک بار با ورود به محیط ممنوعه جریمه شده و پیامکی برای آن‌ها ارسال نخواهد شد.

 

رئیس پلیس راهور استان اصفهان درباره علت از سرگیری طرح زوج و فرد در استان بیان کرد: متاسفانه روزانه از ساعت 5 بعد از ظهر به بعد شاهد ترافیک سنگینی در سطح استان و به‌ویژه در هسته مرکزی شهر هستیم که کنترل این امر نیازمند از سرگیری دوباره طرح زوج و فرد در استان بود.

 

وی خاطرنشان کرد: اکنون فعالیت متروی اصفهان به روال قبل خود برگشته و اتوبوسرانی نیز بدون محدودیت همانند گذشته در حال خدمت‌رسانی به مردم است و چه بسا ایجاد ترافیک سنگین در سطح شهر در این شرایط می‌تواند سلامت عموم را تحت تاثیر قرار دهد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------