پیشنهاد ممنوعیت سفر از ۱۳ تا ۱۷ خرداد ماه/ سخنگوی ستاد کرونا: فردا تصمیم گیری می‌شودممنوعیت سفر در خرداد،اخبار اجتماعی،خبرهای اجتماعی
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از پیشنهاد ممنوعیت سفر در تعطیلات نیمه خرداد ماه خبر داد و گفت: فردا درباره اعمال ممنوعیت سفر تصمیم گیری می‌شود.

به گزارش باشگکاه خبرنگاران، علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از پیشنهاد ممنوعیت سفر در تعطیلات نیمه خرداد خبر داد و گفت: با توجه به اینکه چند روز تعطیلات در نیمه خرداد پیش رو داریم، فردا در کمیته امنیتی اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا در وزارت کشور پیشنهاد ممنوعیت سفر از وزارت بهداشت مطرح می شود.

 

وی ادامه داد: درست است که بیماری کرونا روند نزولی دارد اما خیلی از استان ها در وضعیت نارنجی به سر می برند و شرایط کشور شکننده است و باید دانست که یکی از عوامل موثر در انتشار ویروس سفرها، ترددها و تجمع‌ها و دورهمی‌هایی است که به دلیل مسافرت شکل می گیرد.

 

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: پیشنهاد ما این است که از یک روز قبل و بعد از تعطیلات ( ۱۳ لغایت ۱۷ خرداد ماه) منع سفر اعمال شود، باید دانست گاهی رنگ بندی در محدودیت اعمال می شود اما در این تعطیلات پیشنهاد ما سخت گیری برای ممنوعیت سفر است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------