اعتراض کارگران پیمانکاری پالایشگاه اصفهان به دیرکرد حقوق/ پالایشگاه: تلفنی پاسخ نمی‌دهیم!اعتراض کارگران پیمانکاری پالایشگاه اصفهان،اخبار اجتماعی،خبرهای اجتماعی
کارگران پیمانکاری پالایشگاه اصفهان نسبت به تاخیر در پرداخت حقوق‌ها معترض هستند.

کارگران پیمانکاری پالایشگاه اصفهان در تماس با ایلنا، از انتقاد کارگران پروژه جنوبی این پالایشگاه نسبت به تاخیر در پرداخت حقوق‌ها خبر دادند.

 

کارگران پیمانکاری این پروژه که طرف قرارداد با شرکت‌های پیمانکاری مختلف هستند، نسبت به تاخیر در پرداخت حقوق‌ها اعتراض دارند. این کارگران می‌گویند: تعداد زیادی از ما هنوز حقوق برج یک سال جاری را دریافت نکرده‌ایم.

 

این کارگران که در پروژه‌های مربوط به تجهیز و ساخت پالایشگاه مشارکت دارند، از مقامات مسئول درخواست دارند نظام پرداخت حقوق کارگران پیمانکاری را زیرنظر داشته باشند و اجازه ندهند که پیمانکاران حقوق کارگران را با این اندازه تاخیر بپردازند.

 

کارگران پیمانکاری می‌گویند: در این شرایط اقتصادی باید حقوق کارگران به موقع پرداخت شود تا زندگی آن‌ها به مشکل برنخورد و بتوانند از پس هزینه‌های یومیه زندگی بربیایند.

 

اعتراض کارگران در حالی صورت گرفته که دفتر پالایشگاه اصفهان، هیچ پاسخی در ارتباط با این اعتراض و دلایل آن ارائه نداد. مقامات پالایشگاه اصفهان در پاسخ به پیگیری خبرنگار ایلنا اعلام کردند: تلفنی پاسخ نمی‌دهیم؛ نمی‌توانیم اطلاعاتی ارائه دهیم.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------