پلمب کافه رستوران سرو آبزیان حرام در کرمانشاه و شیرینی فروشی قدیمی در تهرانپلمب،اخبار اجتماعی،خبرهای اجتماعی
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: ماموران پلیس نسبت به پلمب کافه - رستوران متخلفی که در شهر کرمانشاه اقدام به سرو آبزیان حرام می کرد، اقدام کردند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار کرد: پس از انجام تبلیغات گسترده یک کافه - رستوران در فضای مجازی مبنی بر سرو آبزیان حرام گوشت، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: ماموران پلیس با انجام تحقیقات لازم موفق به شناسایی واحد صنفی مذکور شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی بازسی های لازم را به عمل آوردند.

 

آمویی تصریح کرد: در بازرسی های انجام شده سرو آبزیان حرام گوشت برای ماموران محرز و با توجه به این مسئله نسبت به پلمب کافه - رستوران مذکور اقدام شد.

 

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه در ادامه با تاکید بر غیرقانونی و غیرمجاز بودن تبلیغ و سرو موادغذایی حرام، از برخورد قاطعانه پلیس با چنین واحدهای صنفی خبر داد.

 

وی گفت: شایسته است واحدهای صنفی نسبت به رعایت موازین شرعی و اسلامی اقدام و از هرگونه تبلیغ، توزیع و سرو موادغذایی حرام اجتناب کنند.

 

آمویی گفت: شهروندان در صورت مشاهده موارد مشابه می توانند موضوع را با پلیس 110 درمیان گذاشته و همکاران ما نیز به سرعت با آن ها برخورد و اقدامات قانونی لازم را صورت می دهند.

 

***

 

شیرینی فروشی قدیمی تهران به دلیل رعایت نکردن تعطیلی کرونایی پلمب شد

رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی تهران؛ دلیل پلمب شدن یکی از کافه قنادی های قدیمی تهران را، تخلف این واحد از پروتکل های تعطیلات کرونایی اعلام کرد.

 

به گزارش ایرنا، "علی بهره مند" عصر شنبه در این باره اعلام کرد: صبح امروز یکی از شیرینی فروشی‌های قدیمی تهران پلمب شد، که شایعات مربوط به دلیل بسته شدن آن صحت ندارد.

 

وی افزود: شیرینی فروشی مذکور به دلیل اینکه در این مدت تعطیلات کرونایی، برخلاف پروتکل ها، تعطیل نکرده و فعالیت داشته است، توسط اماکن پلمب شد.

 

 رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی تهران در این باره همچنین گفت: پلمب شدن این شیرینی فروشی هیچ ارتباطی به طرح روی جعبه ندارد و از اینکه شاکی خصوصی نیز داشته باشد، اطلاعی نداریم.

 

به گزارش ایرنا در برخی از سایت های خبری، از صبح امروز با اعلام پلمب این واحد صنفی، علت پلمب، طرح روی جلد جعبه های این فروشگاه که تصاویری نوستالژیک از خود واحد و تصاویر دیگری چون خودرو پیکان است، اعلام شده بود.

 

این در حالیست که این واحد صنفی ظهر امروز با انتشار توئیتی در صفحه خود صرفا اعلام کرده است که این واحد پلمب شد و « بازگشایی مجدد کافه قنادی در شبکه‌های اجتماعی اطلاع رسانی می شود.»

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------