آخرین اخبار جامعه

مارهای سمی در شمال ایران،اخبار اجتماعی،خبرهای اجتماعی

هجوم مار‌های سمی به سواحل شهرستان‌های چالوس و نوشهر بعد از سیل اخیر/ مردم از شنا در دریا پرهیز کنند

نماینده هیات نجات غریق غرب مازندران گفت: براساس گزارش ناجیان غریق در چالوس و نوشهر و گردشگران شاهد هجوم مار‌های سمی در سواحل…

ادارات 5 شهرستان در خوزستان، یکشنبه (5 تیر 1401) تعطیل شدتعطیلی ادارات خوزستان،اخبار اجتماعی،خبرهای اجتماعی
دبیر کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوای خوزستان گفت: ادارات و سازمان‌های پنج شهرستان به دلیل ورود توده گرد و غبار، فردا یکشنبه تعطیل هستند.

محمدجواد اشرفی شنبه شب در گفت وگو با ایرنا، اظهار داشت: طبق تصمیم کارگروه آلودگی هوای خوزستان، ادارات و سازمان‌های شهرستان‌های آبادان، خرمشهر، هویزه، دشت آزادگان و شادگان در روز یکشنبه به دلیل آلودگی هوا ناشی از گرد و غبار تعطیل خواهند بود.

 

وی افزود: تصمیم گیری درباره تعطیلی یا عدم تعطیلی اهواز و سایر شهرهای استان ساعت ۷ صبح فردا (یکشنبه) اطلاع رسانی خواهد شد.

 

بر اساس این گزارش، اداره کل هواشناسی خوزستان امروز در اطلاعیه‌ای نسبت به ورود توده گرد و غبار با منشا کشور عراق از روز یکشنبه تا اوایل روز دوشنبه در مناطق غربی، جنوب غربی، مرکزی و جنوبی خوزستان در استان هشدار سطح نارنجی صادر کرد.

 

چهارشنبه گذشته نیز توده گرد و غبار اغلب شهرهای خوزستان را درگیر کرده بود که بیشترین آن در شهرستان‌های اهواز و کارون به ۶ برابر حد مجاز رسید.

 

آخرین بار، کارگروه شرایط اضطراری آلودگی هوای خوزستان ساعت آغاز به کار همه ادارات، بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی ۱۴ شهرستان را در روز سه شنبه ۲۴ خرداد ماه، با ۲ ساعت تاخیر اعلام کرده بود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------