بدون ضامن و چک، خودروی خود را اقساطی بیمه کنیدخرید بیمه به‌ صورت اقساطی,خرید بیمه‌ اقساطی شخص ثالث ازکی وام

خرید بیمه به‌ صورت اقساطی

 

بیمه یکی از ضرورت‌های زندگی مدرن است که شاید خیلی از افراد اهمیت آن را درک نکرده باشند و برای دریافت بیمه اقدامی انجام نداده باشند. اما با اطمینان می‌توان گفت که هرکس اهمیت داشتن بیمه را درک کند، حتماً برای خرید آن اقدام خواهد کرد. به همین خاطر در ادامه ضمن ارائه‌ی یک تعریف کلی از بیمه، اهمیت داشتن بیمه را بررسی خواهیم کرد. سپس در مورد چگونگی خرید بیمه به‌صورت اقساطی نیز صحبت خواهیم کرد. اگر شما نیز نسبت به داشتن بیمه تردید دارید یا به دنبال راهی هستید که بتوانید به شیوه‌ آسان‌تری بیمه موردنظر خود را خریداری کنید، با ما همراه شوید.

 

کمی درباره بیمه

بیمه «Insurance» به قرارداد یا پیمانی گفته می‌شود که بین دو طرف «شخص بیمه‌شده یا بیمه‌گذار و شرکت ارائه دهنده‌ بیمه» عقد می‌شود و به موجب آن، شرکت بیمه‌گر در برابر مبلغی که از بیمه‌گذار دریافت می‌کند، تعهد می‌دهد تا در صورت ایجاد ضرر و زیانی که به‌صورت ناگهانی به او وارد شده، جبران خسارت کند. با توجه به این که برخی از حوادث غیرمتقرقبه در زندگی می‌توانند به یکباره خسارات بزرگی را برای افراد ایجاد کند. جبران چنین خسارات بزرگی تنها می‌تواند توسط قراردادهای بیمه پوشش داده شود. البته بیمه‌ها انواع مختلفی دارند و توسط شرکت‌های مختلفی نیز ارائه می‌شوند. هر شرکت نیز شرایط خاص خود را برای ارائه‌ بیمه دارد. بنابراین افراد می‌توانند روش‌های آسان پرداخت حق بیمه را انتخاب کنند تا شرایط راحت‌تری برای این امکان داشته باشند.

 

چرا خرید بیمه مهم است؟

در واضح‌ترین حالت برای بیان اهمیت بیمه می‌توان گفت که «بیمه خیال انسان را راحت می‌کند!» در حالت عادی ممکن است افراد نسبت به رانندگی، آتش‌سوزی، فوت یا هر مسئله دیگری در زندگی نگرانی داشته باشند. اما به محض اینکه بیمه‌ی مربوطه را برای موضوع مورد نگرانی خود لحاظ می‌کنند، خیال آن‌ها از این بابت راحت می‌شود. برای مثال:

 

1) شخصی که بیمه‌ «شخص ثالث» دارد، در هنگام رانندگی نگران نیست، چون می‌داند اگر حادثه‌ ناگهانی تصادف رخ دهد و زیان مالی ایجاد شود، بیمه‌ او خسارت وارده را جبران خواهد کرد.

 

2) شخصی که بیمه‌ «عمر» دارد، در طول زندگی نگران خانواده‌ خود نیست، چون می‌داند اگر آسیب مالی یا حتی جانی هم ببیند، خانواده‌ او می‌توانند توسط بیمه مورد پوشش قرار بگیرند و به غیر نیازمند نباشند.

 

3) شخصی که بیمه‌ «ساختمان» دارد، در هنگامی که کارگران مشغول انجام کار روی پروژه‌ او هستند، نگران نیست، چون می‌داند که اگر ناگهان اتفاق ناخوشایندی برای کارگران رخ دهد، بیمه خسارت مالی آن را برای فرد آسیب دیده در نظر می‌گیرد.

 

4) شخصی که بیمه‌ «اموال» دارد، برای از دست رفتن اموال ارزشمند خود نگران نیست، چون می‌داند که اگر خسارتی مانند دزدی اموال او را تهدید کند، بیمه می‌تواند خسارت ان را جبران کند.

 

5) شخصی که بیمه‌ «سلامت» دارد، از بابت هزینه‌ بیماری‌ها نگران نیست، چون می‌داند اگر هزینه‌ای برای درمان خود یا خانواده‌اش نیاز باشد، بیمه آن را پوشش خواهد داد.

 

تصور کنید در مثال‌های فوق، بیمه‌ای وجود نداشته باشد، در این صورت تمام موارد گفته شده سبب ایجاد نگرانی برای افراد شده و در صورتی که موضوع ناگواری به‌صورت ناگهانی اتفاق بیفتد، خسارت زیادی را ایجاد خواهد کرد که جبران آن مشکل است!

 

خرید کدام بیمه‌ها ضرورت دارند؟

اگرچه بیمه‌ها دارای انواع مختلفی هستند، اما برخی از بیمه‌ها به نسبت دیگر انواع آن‌ها ضروری‌تر هستند. برای مثال، یک خودرو بدون داشتن بیمه‌ شخص ثالث نمی‌تواند در سطح شهر تردد کند. بنابراین چه هر فردی که صاحب یک دستگاه خودرو باشد، باید حتماً بیمه‌ شخص ثالث را برای خودروی خود خریداری کند. به‌صورت کلی دو نوع بیمه برای خودروها اهمیت دارد:

 

1) بیمه‌ی شخص ثالث خودرو

2) بیمه‌ی بدنه‌ی خودرو

به بیمه‌ ضروری خودرو، بیمه‌ شخص ثالث گفته می‌شود، چون فردی که خودرو خود را بیمه کرده، شخص اول، شرکت بیمه‌گر شخص دوم و فردی که در حین یک تصادف یا حادثه آسیب دیده، شخص سوم یا همان شخص ثالث در نظر گرفته می‌شود. بنابراین، بیمه‌ شخص ثالث به بیمه‌ای گفته می‌شود که خسارات مربوط به شخص ثالث، یعنی همان فردی که در حین تصادف دچار آسیب دیده شده را پرداخت می‌کند. این بیمه هزینه‌هایی همچون درمان، فوت یا دیگر خسارت‌های مالی را پوشش می‌دهد. این بیمه در هنگام انتقال خودرو، باید توسط فروشنده به خریدار، انتقال داده شود. البته این بیمه خسارات مربوط به شخص اول یعنی راننده یا خسارات ماشین را پرداخت نمی‌کند، مگر اینکه خودرو دارای بیمه‌ی حوادث یا بیمه‌ی بدنه باشد!

 

خرید بیمه به‌ صورت اقساطی,مزایای خرید بیمه‌ اقساطی در ازکی وام

مزایای خرید بیمه‌ اقساطی در ازکی وام

 

خرید بیمه‌ اقساطی شخص ثالث با «ازکی وام»

همان‌طور که اشاره شد، راه‌های بسیاری برای خرید بیمه وجود دارد که بیمه‌ شخص ثالث را نیز در بر می‌گیرد. اما معمولاً افراد حق بیمه‌ خود را به‌صورت اقساطی پرداخت می‌کنند تا پرداخت آن برای ایشان راحت‌تر باشد. یکی از بهترین راه‌هایی که از طریق آن می‌توان برای خرید اقساطی بیمه اقدام کرد، وبسایت ازکی وام است که طی مراحل زیر می‌توان برای خرید اقساطی بیمه از آن اقدام کرد:

 

1) وارد وبسایت رسمی ازکی شوید.

2) ورود به بخش خرید اقساطی بیمه در سایت

3) انتخاب نوع ماشین و بیمه‌ شخص ثالث

4) انتخاب گزینه‌ی پرداخت اقساطی و ورود به پنل ازکی وام

5) ادامه‌ی مراحل تا قطعی شدن خرید اقساطی بیمه و دریافت دفترچه اقساط

 

در هریک از مراحل فوق که با مشکل روبه‌رو شدید، می‌توانید با شماره‌ی پشتیبانی – 02191007020 – تماس حاصل کنید.

 

مزایای خرید بیمه‌ي اقساطی در ازکی وام

با توجه به اینکه از بسترهای بسیاری می‌توان برای خرید بیمه‌ شخص ثالث یا هر بیمه‌ی دیگر اقدام کرد، باید از مزایای برتر خرید بیمه‌ از ازکی‌وام اطلاع داشته باشیم تا بتوانیم روی آن حساب کنیم. از جمله مزایای خرید اقساطی وام از ازکی‌وام می‌توان چنین مواردی را بیان کرد:

 

1) خرید اقساطی بیمه در کمتر از 5 دقیقه

2) خرید اقساطی بیمه بدون نیاز به ضامن و چک (تنها با ارائه‌ سفته‌ی الکترونیکی)

3) پرداخت اقساط 9 ماهه

 

به‌طبع مزایای نامبرده برای گروهی از افراد که به هر دلیلی تمایل به معرفی ضامن یا ارائه‌ چک ندارند، بسیار ایده‌آل است. اگر این شرایط برای شما نیز مناسب است، همین حالا می‌توانید وارد وبسایت رسمی ازکی وام شده و برای خرید اقساطی بیمه‌ اقدام کنید.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022