آخرین اخبار جامعه

هواشناسی ,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی

ادامه وضعیت نارنجی در فیروزکوه / هشدار مدیریت بحران نسبت به حضور در حاشیه رودها

حامد یزدی مهر مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از تداوم وضعیت نارنجی هواشناسی در فیروزکوه خبر داد و از مردم خواست که از توقف…

ویژگی های حرفه ای غرفه سازی نمایشگاه تهرانهمه ی کسب و کار ها برای شرکت در نمایشگاه ها یک سری اهداف مشخص شده دارند و برای رسیدن به آنها بسیار تلاش می کنند. یکی از راه های رسیدن به این اهداف مشخص شده، غرفه سازی حرفه ای می باشد. شما بایستی غرفه ای که قرار است در آن محصولات و خدمات خود را به بازدید کنندگان ارائه دهید، به بهترین شکل ممکن طراحی کنید.در ادامه این مطلب شما را با این مبحث بیشتر آشنا خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.

 

ویژگی های حرفه ای غرفه سازی نمایشگاه تهران,ویژگی های حرفه ای غرفه سازی نمایشگاه,بعضی از ویژگی های غرفه ساز حرفه ای

ویژگی های مهم غرفه ساز حرفه ای

 

بعضی از ویژگی های غرفه ساز حرفه ای

1 .به کارگیری از طرح های مدرن و زیبایی که ایستایی سازه در آن طرح محاسبه شده است.

 

2. داشتن یک کارگاه اختصاصی؛ بزرگترین هزینه ی غرفه سازی مربوط به بخش نجاری می باشد. چنانچه یک غرفه ساز خود کارگاه نجاری داشته باشد، بخش عظیمی از هزینه های ساخت غرفه را کاهش می دهد.

 

3. یکی از مهمترین ویژگی های غرفه ساز حرفه ای، داشتن کادر مجرب می باشد. این مورد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بهتر است بدانید که غرفه سازی که تمام بخش های کار ، مثل طراحی، اخذ مجوز و نظارت و اجرا را خود به تنهایی انجام می دهد، احتمال دارد که نتواند در مهمترین لحظات، تصمیمات درستی بگیرد. بنابراین بهتر است با یک تیم مجرب کار کنید نه یک فرد تنها.

 

ممکن است در ابتدا کار غرفه سازی نمایشگاهی، به ظاهر ساده باشد؛ ولی تجربه در آن حرف اول را می زند. زیرا سابقه نشان داده است که غرفه سازان با تجربه بیشتر از حد توان خود تعهد نمی دهند، طرح ها را در زمان مشخص ارسال می کنند و به طور کلی زمانبندی دقیقی دارند.

 

زمانبندی دقیق و تحویل کار به موقع خیلی مسئله ی مهمی می باشد. زیرا هیچ کارفرمایی دوست ندارد که شب قبل از افتتاحیه با نگرانی پای غرفه بایستد و اضطراب آماده شدن غرفه تا روز افتتاحیه را داشته باشد. به همین خاطر به جزئیات رفتار غرفه سازان بسیار دقت کنید.

 

غرفه سازی نمایشگاه تهران خود را متمایز کنید

برای ساخت غرفه در نمایشگاه ها بایستی یکسری اصول فنی و کیفی لازمه، رعایت شود که عدم رعایت آن می تواند خسارت های زیادی را به شرکت کننده وارد کند. غرفه سازان بعد از طراحی و کشیدن نقشه، اقدام به ساخت غرفه می کنند و غرفه ی شما را در آخر چه خوب چه بد و چه مطلوب و چه نامطلوب در اختیار شما قرار می دهند و این غرفه تا پایان نمایشگاه سرپا خواهد بود. ولی اینکه استراتژی شما برای حضور در نمایشگاه چه باشد، در آخر مطلوب بودن کار را رقم می زند. در واقع استراتژی شما انتخاب بسیار مهم می باشد و موفقیت شما را تعیین می کند.

 

بهتر است برای طراحی و از یک طراح و شرکت غرفه سازی حرفه ای استفاده کنید تا از بابت نتیجه ی کار خیالتان راحت باشد.

 

بزرگترین هزینه ی غرفه سازی,مهمترین ویژگی های غرفه ساز حرفه ای,غرفه سازی نمایشگاه تهران

طراحی غرفه سازی برای نمایشگاه

 

نیازهای خود را بشناسید

ابتدا بهتر است نیاز های خود را برای حضور در نمایشگاه ها بشناسید و آن ها را مشخص کنید. زیرا دلیل و نیاز هر شرکتی برای حضور در نمایشگاه متفاوت است. نیرو های شرکت شما قطعا نیاز های متفاوتی نسبت به دیگر شرکت ها دارند و این همان چیزی است که شما بایستی مشخص کنید. اعلام نیاز همان اقدامی است که بسیاری اط شرکت ها به آن توجه نمی کنند و یا این کار در واقع کلید اصلی نمایشگاه را از دست می دهند.

 

بنابراین بهتر است بعد از ساخت غرفه به نیاز های سازمانی شرکت خود فکر کنید و آنها را مشخص کنید؛ و برای رفع آن برنامه ریزی کنید. با این کار می توانید به نتیجه ی مطلوب خود از حضور در نمایشگاه برسید.

 

موارد مهم برای داشتن غرفه سازی حرفه ای

طراحی اختصاصی داشته باشید

طراحی و غرفه سازی در نمایشگاه ها بیش از اندازه شبیه به هم شده اند. این مورد طبیعی است زیرا شرکت کننده ها چیز بیشتری از طراحان و غرفه سازان نمی خواهند. در حقیقت طراحی غرفه ای هر شرکتی که در نمایشگاه حضور دارد، از دو شکل خارج نمی باشد. یا به این صورت است که به شکل عمومی بر اساس نیاز های اولیه (که در بیشتر مواقع مشترک می باشد) ساخته می شود که در این صورت تعداد رقبا، به تعداد حاضران در سالن خواهد بود.

 

اما یکی دیگر از طراحی های ساخت غرفه اختصاصی و بر اساس نیاز های دقیق اصول فنی یک شرکت انجام می شود. با طراحی چنین غرفه ای قطعا شما منحصر به فرد ترین غرفه ی سالن را در بسیاری از نماشگاه ها به خود اختصاص می دهید.

 

زیر پایتان را محکم کنید

غرفه ها بر روی کف های ناهموار نمایشگاه ساخته می شوند، بنابراین استحکام و همین طور تراز بودن آن ها، امری بسیار مهم می باشد. محکم بودن سازه های چوبی زیر پا حس بهترین را برای قدم زدن در غرفه به وجود می آورد. موضوع مهمتری که وجود دارد این است که علاوه بر امنیت، این رنگ پارکت های کف می باشد که به غرفه سازی کادربندی زیبایی می دهد. کف سازی بین غرفه ی شما و پیرامونش تفاوت چشمگیری ایجاد می کند.

 

بنابراین بهتر است در ساخت غرفه از کف سازی مناسب نیز استفاده شود. زیرا با هر بار پا گذاشتن بر روی غرفه حس بهتری برای افراد ایجاد می شود.

 

طراحی و ساخت غرفه ها,غرفه سازی,طراحی و غرفه سازی شرکت در نمایشگاه

نکاتی برای داشتن غرفه ساز حرفه ای

 

به تیم سازنده اعتماد کنید

در برخی از موارد به دلیل نداشتن اعتماد به تیم طراحی و ساخت موجب می شود که غرفه ی شما از چیزی که باید میشد، ناکارآمدتر به نظر برسد. زیرا نظرات غیر متخصصی که از طرف نیروهای شرکت داده می شود، موجب می شود که یکپارچگی کار از بین برود. بنابراین اگر می خواهید غرفه ی شما، هویت تعیین شده ی سازمانی اش را از دست ندهد، به تیم طراحی و ساخت غرفه ها اعتماد کنید و در کارشان دخالت نداشته باشید.

 

روزهای پس از افتتاح را دست کم نگیرید

برخی از شرکت کندده ها به دلیل داشتن برنامه ریزی غلط و اشتباه، برایشان روز افتتاحیه به منزله ی روز پایانی نمایشگاه می باشد. این شرکت کننده ها نیروهای خود را در غرفه سازی دخالت می دهند و یا کار را به یک پیکانکار غیر متخصص میدهند. که در این صورت نیرو ها انرژی خود را در روز های ساخت از دست داده اند و حالا فقط منتظر به پایان رسیدن نمایشگاه می باشند.

 

در صورتی که از روز های بعد از افتتاح می توان بهترین استفاده را برد. فقط کافیست که مردم بدانند که شما در نمایشگاه حضور دارید و البته از آن مهم تر که غرفه ی شما در کدام قسمت از نمایشگاه وجود دارد. پیشنهاد می شود که حتما برای غرفه سازی بهتر است یک مکان مناسب انتخاب شود تا بیشتر در معرض دید باشد.

 

البته برای انتخاب مکان غرفه بهتر است با شرکتی که قرار است طراحی و غرفه سازی شرکت شما را انجام دهد، مشورت کنید و بهترین آن را اجاره کنید.

 

تبلیغات کنید، با چشم باز

تعداد زیادی از نیروهای تبلیغاتی، معتقدند بایستی 90 درصد سرمایه را برای تبلیغ استفاده کرد. اما اگر این کار را بدون در نظر گرفتن استاندارهای تبلیغاتی انجام شود، در واقع 90 درصد سرمایه از بین می رود. نکته ی مهمی که وجود دارد این است که کیفیت ارائه بسیار مهمتر از مقدار آن می باشد. با این وجود با در نظر داشتن امکانات جدید رسانه ای می توان با هزینه های بسیار کمتر، بهره وری بیشتری کسب کرد. پس برای غرفه سازی در نمایشگاه سرمایه گذاری کنید و برای سفارش غرفه سازی با قسمت تماس با ما ارتباط نمایید.

 

منبع: https://booth.tnarman.com

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------