لباس دخترانه,لباس پسرانه,خرید لباس بچگانهX

دکوراسیون حوله ای 

 

دکوراسیون حوله ای

 

حوله یکی از عناصری است که در تمام سرویس های بهداشتی دیده می شود. برخلاف اینکه برخی از افراد تنها به ویژگی کاربردی حوله ها توجه دارند باید بگوییم می توان از حوله ها به عنوان یک عنصر دکوری نیز در دکوراسیون سرویس بهداشتی استفاده کرد و این عنصر مهم و کاربردی در سرویس بهداشتی را به یک عنصر دکوری نیز تبدیل نمود و از آن در راستای زیباتر کردک چیدمان سرویس بهداشتی استفاده کرد.

 

ایده های زیر به شما کمک می کند تا حوله ها را به طریقی بسیار جذاب و رویایی در دکوراسیون سرویس بهداشتی خود به نمایش بگذارید.با ما همراه شوید.

 

 

•    رنگ حوله

 

اختصاص دادن حوله هایی با رنگ های متفاوت برای هر یک از اعضای خانواده یکی از ایده های جالب در خصوص دکوراسیون با حوله در سرویس بهداشتی است.در این خصوص توصیه می کنیم از رنگ هایی برای حوله ها استفاده کنید که در دکوراسیون موجود وجود دارند.با این کار هم هر فردی در خانه می تواند حوله خود را بشناسد و از ان استفاده کند و هم هماهنگی لازم در دکوراسیون به وجود می آید.

 

 

•    نصب آویز ها و طبقات

 

به تعداد حوله های دم دست و در حال استفاده آویز ها یا قلاب های کوچکی بر دیوار سرویس بهداشتی نصب کنید و در بالای این قلاب ها تعدادی طبقه برای حوله های تمیز نصب کنید و آن ها را به طرز زیبایی در آن طبقات قرار دهید طوری که در عین اینکه مشخص است که از ان ها در حال حاضر استفاده نمی شوند اما در دسترس نیز باشند.

 

 

•    رول کردن حوله ها

 

چند عدد حوله های کناری را به صورت رول در آورید و هر رول را با روبانی خوشرنگ متناسب با رنگ حوله ببندید و پاپیون بزنید. حوله های رول شده را در کنار هم داخل طبقاتی که برای قرار دادن حوله ها نصب کرده اید قرار دهید و اگر تمایلی به نصی طبقات ندارید می توانید این رول را داخل طبقات حصیری زیبا چیده و در گوشه ای از سرویس بهداشتی قرار دهید.فراموش نکنید که برای زیبا تر شدن دکوراسیون سرویس بهداشتی خود باید حوله هایی با رنگ های متنوع و شاد را به این صورت به نمایش بگذارید.

 

 

•   نمایش حوله ها به صورت لایه لایه

 

چنانچه قصد دارید از حوله های هم رنگ و یا حوله هایی که دارای رنگ های هم خانواده هستند بهتر است ان ها را به صورن هم اندازه تا کنید و به ترتین از سیر به روشن روی هم قرار دهید و در طبقات مخصوص به نمایش بگذارید.

 

این ها تعدادی از زیباترین و بهترین ایده ها برای استفاده دکوراتیو از حوله ها در چیدمان سرویس بهداشتی بودند.نکته و توصیه مهم در این زمینه این است که نباید حوله های زیبا و خوش رنگ خود در در کمد های در بسته قرار دهید و دور از چشم بگذارید بلکه باید از آن ها در زیباسازی دکوراسیون سرویس بهداشتی خود کمک بگیرید و رنگ های زیبا و بافت و عمق را از طریق آن ها را سرویس بهداشتی دعوت کنید.

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------