آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,مبارزه با موادمخدر

تجهیز پلیس مبارزه با موادمخدر به پهپاد

فرمانده نیروی انتظامی از تجهیز پلیس مبارزه با مواد مخدر به پهباد خبر داد و گفت:‌ این پهپادها در مرزها و مرکز کشور مورد…


ترافیک فوق سنگین در محورهای شرق تهران/ ورودی پایتخت قفل شداخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

فرمانده پلیس راه‌ویژه شرق استان تهران گفت: ترافیک فوق سنگین در محور قدیم جاجرود به سمت تهران با پس‌زدگی بار ترافیکی تا کیلومترها بالاتر ادامه دارد و این پس زدگی بار ترافیک در شهرهای دماوند و فیروزکوه نیز دیده می‌شود.

سیاوش محبی دقایقی پیش در گفت‌وگو با فارس در پردیس در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم اظهار داشت: در حال حاضر شاهد ترافیک فوق سنگین از شمال به جنوب محور هراز در محدوده آبعلی و همچنین در مسیر آزادراه تهران- پردیس و ترافیک فوق سنگین در محور جاجرود هستیم.

 

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: متاسفانه عدم مدیریت زمان سفر از سوی هموطنان و بازگشت به یکباره از مسافرت باعث پس‌زدگی بار ترافیکی در تمام محورهای شرق استان تهران به خصوص محور جاجرود، دماوند و ... شده به صورتی که خودورها کیلومترها از پل جاجرود توقف کرده‌اند.

 

وی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور فیروزکوه نیز فوق سنگین و بار ترافیکی در محدوده دماوند با پس‌زدگی همراه بوده و این ترافیک به سمت تهران به کندی در جریان است.

 

محبی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از محورهای امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم نیز سنگین در جریان است و خودروها به مرور از این محورهای مواصلاتی در حال عبور هستند.

 

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه حادثه خاصی در محور مواصلاتی این حوزه رخ نداده است، بیان داشت: متأسفانه هموطنان بدون رعایت مدیریت زمان سفر و اطلاع از وضعیت جاده‌ها بازگشت خود از مسافرت را آغاز کرده و هم‌اکنون در تمامی مسیرها شاهد ترافیک سنگین و فوق سنگین هستیم.

 

وی بیان داشت: هموطنانمان در این شرایط ترافیکی صبر و شکیبایی به خرج داده و با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب تردد کرده و از سبقت‌های بیجا خودداری کنند، زیرا عوامل پلیس راه ویژه شرق استان تهران با آمادگی 100 درصدی در محورها حاضر هستند و با رانندگانی که مرتکب تخلفات حادثه‌ساز شوند، برخورد جدی و قانونی خواهند کرد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------