آخرین اخبار جامعه


حسن رعیت،اخبار اجتماعی،خبرهای اجتماعی

نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات حسن رعیت برگزار شد

نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات حسن میرکاظمی معروف به حسن رعیت و سایر متهمان به ریاست قاضی بابایی برگزار شد. به گزارش ایسنا به…

شهادت فرمانده گروه تفحص جبهه میانی در مرز مهران به وسیله میناخبار,اخبار امروز,اخبار جدید
فرمانده حفظ و نشر ارزشهای آثار دفاع مقدس ایلام گفت: ظهر امروز فرمانده گروه تفحص جبهه میانی و یکی از همکارانش که مشغول تفحص شهدا بودند، به وسیله مین به شهادت رسیدند.

محمد حسین فولادی مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در گفتگو با  فارس گفت: استان ایلام به دلیل هشت سال جنگ تحمیلی درگیر مین های خنثی نشده ای است که امروز موجب به شهادت رسیدن فرمانده جبهه میانی تیم تفحص و همکارشان آقای حاج قاسمی در منطقه مرزی رضا آباد درشهرستان مهران شد.

 

وی افزود: منطقه رضا آباد یک منطقه عملیاتی در دوران دفاع مقدس بوده است که به علت بارش باران تجهیزات جنگی که به صورت تنظیم نشده زیر خاک حفر شدند بیرون میفتند و موجب انفجار و به شهادت رسیدن افرادی که در مناطق مرزی مشغول پاکسازی هستند می‌شود.

 

مدیرکل بنیاد حفظ آثار ونشر ارزش های دفاع مقدس تصریح کرد: آقای گل محمدی اهل تبریز و آقای قاسمی اهل شاهرود هستند که تا کنون تصمیمی برای انتقال یا تشیع اجساد آنها گرفته نشده و منتظریم پس از تصمیم گیری در کمال احترام و با رعایت شرایط کرونایی در مکان مشخص شده تشییع شوند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی