طعنه محسن هاشمی به تغییرات اخیر در شهرداری تهران: اتوبوسی که نه، در حد موتورسیکلت هم نیست! اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,محسن هاشمی
محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران پیداست از تغییرات اخیر در مدیران شهرداری رضایت ندارد، چون با لحن طعنه آمیزی از تغییرات یاد می کند و در پاسخ به خبرنگاران می گوید: این تغییرات نه تنها اتوبوسی بلکه در حد موتورسیکلت هم نیست! 

به گزارش خبرآنلاین، اخیرا تعدادی از مدیران شهرداری و مناطق تغییر کرده اند. تغییراتی که از سوی برخی افراد عنوان شده است منشا سیاسی دارد. همچنین در جلسه غیرعلنی اعضای شورای شهر در صبح امروز و پیش از شروع نشست رسمی و علنی، تغییر شهرداران در برخی از مناطق تهران مورد بحث قرار گرفت.

 

آنطور که محسن هاشمی، رئیس شورای شهر از تغییرات اخیر به طعنه و طنز یاد می کند، ظاهرا این تغییرات به مزاق عده ای از اعضای شورای شهر خوش نیامده است. محسن هاشمی درباره بی ثباتی مدیران شهری به طعنه می گوید: این تغییرات در حد تغییرات اتوبوسی نیست، حتی در حد موتورسیکلت هم نیست.

 

همچنین محسن هاشمی از پدیده رانت خواری در توزیع مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک به خبرنگاران خبر داد و گفت شهردار تهران در پیامکی از او خواسته تا در این باره توضیح بدهد. محسن هاشمی می گوید: من هم در پاسخ گفتم اصلا ما مصوبه ای درباره نحوه توزیع مجوزهای طرح ترافیک نداریم.

 

او به خبرنگاران گفت باید این مسایل را از شهردار و معاونت حمل و نقل و ترافیک جویا شوند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------