پرداخت حق الزحمه و خرید خدمت معلمان تا چند روز آینده/ مدارس کشور ۲۱ بهمن دایر است اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,وزیر آموزش و پرورش
وزیر آموزش و پرورش گفت: مسئله پرداخت حق الزحمه و خرید خدمت معلمان حل شده و تا چند روز دیگر پرداخت می‌شود.

به گزارش ایلنا، سید محمد بطحایی وزیر آموزش پرورش امروز در گردهمایی مشترک مدیران و نمایندگان معلمان مدارس استان اصفهان با وزیر آموزش و پرورش در فلاورجان با اشاره به پرداخت حق الزحمه و خرید خدمت معلمان تا چند روز آینده گفت: در جلسه ای که با محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس برنامه و بودجه کشور داشته ایم مسئله پرداخت حق الزحمه و خرید خدمت معلمان حل شده و تا چند روز دیگر پرداخت می شود.

 

سیدمحمد بطحایی افزود: سال آینده خرید خدمات و حق الزحمه معلمان هم ماهانه پرداخت می شود.

 

وی در ادامه گفت: بحث آموزش و پرورش روند رو به رشدی دارد و اولین اعتبارات مسیر خود را پشت سرگذاشته و در سال آینده خبرها و روزهای بهتری برای فرهنگیان خواهد بود.

 

بطحایی

 

وزیر آموزش و پرورش در ادامه به نقش صداوسیما اشاره کرد و گفت: رسانه ملی باید پاسخگوی مردم باشد و جوابیه ها باید از صداوسیما منتشر و پخش شود. صداوسیما به عنوان یک رسانه ملی باید جوابگوی مردم باشد.

 

وزیر آموزش و پرورش با بیان سه هدف آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید گفت: تحول در محتوای آموزش، تحول در مدرسه محوری که خود مدارس باید اجرا کنند و تشویق مدیران که خلاقیت و شادی را در مدارس ایجاد می کنند از این اهداف است.

 

وزیر آموزش و پرورش درباره احتمال تعطیلی مدارس در روز یکشنبه هفته آینده گفت: مدارس کشور روز ۲۱بهمن تعطیل نیست. 

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------