آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, بیمه بیکاری

بیکاران چند ماه حق بیمه بیکاری می‌گیرند؟ + جدول

مدت پرداخت مقرری بیمه بیکاری به بیمه شدگان واجد شرایط، به سابقه پرداخت حق بیمه از سوی آنان بستگی دارد و در هر حال مدت آن از…


اولتیماتوم استاندار اصفهان: اشتغال اصفهان باید به متوسط کشوری برسد اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,استاندار اصفهان
استاندار اصفهان گفت: اینکه عنوان می‌شود اصفهان سرمایه گریز است هیچ مشکلی را حل نخواهد کرد؛ بلکه باید مشکلات را احصا و راه‌حل‌های پیشنهادی برای این امر ارائه کنیم. 

به گزارش ایسنا، عباس رضایی در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی، اظهار کرد: در حال حاضر شرایط خوبی برای سرمایه‌گذاری فراهم شده است و باید از فرصت ایجاد شده، حداکثر استفاده را کرد.

 

وی خاطرنشان کرد: تحریم‌ها بهترین فرصت را برای کشور فراهم کرده است و باید در راستای تولید قدم‌های جدی‌تری برداشته شود.

 

استاندار اصفهان یکی از مشکلات واحدها را مباحث زیست‌محیطی دانست و افزود: در حال حاضر مشکلات چند واحد تولیدی در این حوزه برطرف شده است.

 

رضایی با بیان این‌که باید همت مدیران در خصوص افزایش تولید و اشتغال بیشتر شود، گفت: باید با همراهی دستگاه‌های نظارتی مسائل حل‌وفصل شود و در راستای رونق تولید گام برداشت.

 

وی تأکید کرد: باید هدف تمام مدیران بخش دولتی و خصوصی در سال ۹۸، رساندن متوسط اشتغال استان به متوسط اشتغال کشور باشد و لازم است برای تحقق این امر همدلی و همیاری بخش خصوصی و به‌ویژه اتاق بازرگانی وجود داشته باشد.

 

رضایی با تأکید بر این‌که نباید اتاق بازرگانی و دولت جدا از یکدیگر دیده شوند، افزود: مدیریت استان به همه مدیران احترام خواهد گذاشت، اما درصورتی‌که اهداف مدیریت استان دنبال نشود، برخورد دیگری خواهیم داشت.

 

وی با بیان این‌که قوانین و ضوابط امروز کشور در حوزه تولید متناسب با شرایط موجود نیست، اظهار کرد: امروز در جنگ اقتصادی قرار داریم و قوانین باید متناسب با این شرایط تغییر کند.

 

استاندار اصفهان از اعضای اتاق بازرگانی خواست نظرات خود را در خصوص ایجاد اشتغال به مدیریت استان ارائه کنند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------