بازجویی از حسین هدایتی در پرونده قتل وکیل جنجالی اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, حسین هدایتی

 

 حسین هدایتی که به عالیجناب پرسپولیسی ها معروف است، در پرونده قتل وکیل حمید حاجیان از صبح دیروز تحت بازجویی ویژه قرار گرفت.به گزارش اختصاصی رکنا، این اقدام در راستای قتل وکیل تهرانی انجام شد و از آن جا که از این وکیل در محاکمه پرونده اقتصادی نام برده شده بود، تیم جنایی پلیس آگاهی تهران و بازپرس پرونده پس از مظنون گیری های بسیار و شناسایی نشدن قاتل یا طراحان این ترور مرگبار با این فرضیه که قتل وکیل حمید حاجیان می تواند توسط مافیای اقتصادی صورت گرفته باشد، این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

 

صبح دیروز حسین هدایتی از زندان به دادسرای امورجنایی تهران -ناحیه 27 تهران -انتقال یافت و با دستور بازپرس ویژه قتل به اداره 10 پلیس آگاهی سپرده شد تا درباره این جنایت جنجالی تحت بازجویی قرار گیرد. چهارشنبه شب، چهارم اردیبهشت ماه بود که  در خیابان کامرانیه جنوبی حمید حاجیان، وکیل ۴۱ ساله که مدیر دفتر وکالت بود، همراه خانم منشی ۲۵ ساله در پارکینگ دفتر کارش هدف شلیک های یک مرد قرار گرفت.

 

به گزارش رکنا، در این ترور مرگبار وکیل تهرانی کشته و خانم منشی زخمی شد که با انتقال به بیمارستان از مرگ نجات یافت. 

 

قتل این وکیل در حالی صورت گرفت که تقریبا یک ماه قبل حسین هدایتی، متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور که به دلیل حمایت های مالی از برخی باشگاه های فوتبال مشهور شده است در پنجمین جلسه دادگاه و در دفاعیات خود گفته بود: به سراغ حمید حاجیان بروید که یک وکیل با نفوذ است و ۵۰ میلیارد تومان پول بنده را خورده و برده است. حاجیان به من گفت اگر اسمش را در دادگاه ببرم از من شکایت می‌کند، شاید فرار آقای یقینی نیز دست ایشان باشد. از این رو اکنون حسین هدایتی می تواند در یکی از فرضیه های پلیسی رازگشای قتل این وکیل باشد و از دیروز صبح تحت بازجویی قرار گرفته است.

 

 

خراسان 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------