ترافیک سنگین در محورهای منتهی به شمال کشور/محدودیت های ترافیکی به مناسبت عید سعید فطر اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, ترافیک
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین و نیمه سنگین در محورهای منتهی به شمال کشور خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت و گو با ایسنا، در این باره گفت: هم اکنون ترافیک در مسیر آزادراه کرج به قزوین در محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل حصارک نیمه سنگین، مسیر جنوب به شمال محور کرج - چالوس از ابتدای محور تا کیلومتر۴ سنگین و محدوده‌های آدران، سد کرج، تونل ۵، پیچ سرهنگ نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان است.

 

وی ادامه داد: ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز محدوده امام زاده هاشم نیز سنگین و محدوده سه راهی چلاو نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان گزارش شده است. همچنین در مسیر جنوب به شمال محور منجیل به رودبار نیز ترافیک نیمه سنگین است.

 

به گفته وی، سایر محورهای کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.

 

 رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران اعلام کرد: اعمال محدودیت های ترافیکی به مناسبت عید سعید فطر

 

رئیس پلیس راه استان از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه ۱۳ خردادماه تا صبح روز شنبه ۱۸ خرداد ماه خبر داد

 

 به گزارش ایلنا، سرهنگ "علیرضا قدمی" با گرامی داشت یاد و خاطره بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی و تبریک فرار رسیدن عید سعید فطر، گفت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه در تعطیلات عید سعید فطر، سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد، محدودیت های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه ۱۳ خرداد ماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

 

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور به غیر از موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر های مجاز ترافیک، تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه ۱۳ خردادماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۸ خردادماه از محورهای کرج - چالوس، هراز و فیروزکوه ممنوع است .

 

 سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوعیت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج چالوس، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه ۱۳ خرداد ماه تا ساعت ۲ بامداد روز سه شنبه ۱۴ خرداد ماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل،تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۴ بعد از ظهر روز دوشنبه تا ساعت ۲ بامدادروز سه شنبه از کرج به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

 

 وی، خاطرنشان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲روز چهارشنبه ۱۵ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد بامداد روز پنج شنبه ۱۶ خردادماه ۹۸ از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل،تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۴ بعد از ظهر روز چهارشنبه ۱۵ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز پنج شنبه ۱۶ خردادماه از کرج به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

 

 قدمی به این نکته نیز اشاره کرد: در صورتی که عید سعید فطر روز پنج شنبه ۱۶ خردادماه اعلام شود محدودیت ها و ممنوعیت های اعلام شده برای روز چهارشنبه در روز پنج شنبه اعمال خواهد شد.

 

رئیس پلیس راه مازندران، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه ۱۷ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۸ خردادماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۴ بعد از ظهر روز جمعه ۱۷ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۸ خردادماه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

 

سرهنگ قدمی با اشاره به محدودیت های تردد در محور هراز گفت: تردد کلیه تریلرها ازمحور هراز همچنان ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه ۱۳ خردادماه تا ساعت ۶ بعد از ظهر روز شنبه ۱۸ خردادماه از این محور ممنوع است.

 

وی همچنین، اظهار داشت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ظهر روز جمعه ۱۷ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۸ خردادماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲ بعد از ظهر روز جمعه ۱۷ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۸ خردادماه از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه است.

 

قدمی به ذکر این نکته نیز تاکید کرد که در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه، محدودیت یک طرفه شدن محور هراز از پلیس راه لاریجان به سمت رودهن اعمال خواهد شد و همچنین در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه و به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت های مقطعی از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محورهای هراز و کرج – چالوس اعمال خواهد شد.

 

رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در محور تهران، فیروزکوه، قائم شهر و بالعکس نیز خبر داد و گفت: تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز دوشنبه ۱۳ خردادماه از مسیر جنوب به شمال این محور ممنوع بوده و همچنین از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۷ خردادماه تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختنی و فاسد شدنی از مسیر شمال به جنوب محور قائم شهر ـ فیروزکوه ـ تهران ممنوع است.

 

رئیس پلیس راه استان مازندران، در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------