آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, اسحاق جهانگیری

گزارش هزینه‌کرد یک میلیارد یورو برای کرونا اعلام می‌شود/ تصمیم گیری درباره تعطیلی ادارات بر عهده ستاد کروناست

معاون اول رئیس جمهوری درباره سرنوشت دستور وی به رئیس بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه درباره گزارش هزینه کرد یک میلیارد…


شنا در دریای خزر ممنوع شد اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, شنا
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: طی دو روز آینده به دلیل مواج بودن دریا ،شنا در دریای خزر ممنوع است. 

احمد اسدی در گفتگو با ایلنا اظهار داشت: از امروز تا دوشنبه با شمالی شدن جریان هوا و وزش باد نسبتاً شدید و گاهی شدید، دریا موّاج خواهد شد. 

 

وی افزود: بر این اساس طی این مدت بیشینه سرعت وزش باد در نزدیک سواحل استان تا 12 متر بر ثانیه (45 کیلومتر بر ساعت) و دور از ساحل تا 15 متر بر ثانیه (54 کیلومتر بر ساعت)پیش‎بینی می‎شود.

 

معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: همچنین بیشینه ارتفاع موج در نزدیک سواحل استان تا 2.0 متر و دور از ساحل تا 2.5 متر برآورد می‌شود.

 

وی ادامه داد: این وضعیت تا صبح دوشنبه بیستم خرداد ماه  ادامه خواهد داشت. بنابراین کاربران ، از بامداد ‌شنبه هجدهم تا صبح دوشنبه بیستم خرداد نسبت به فعالیت در دریا تمهیدات لازم را بعمل آورند. همچنین طی این مدت شنا ممنوع می‎باشد.

 

اسدی افزود:آسمان استان صاف تا نیمه ابری همراه با کاهش نسبی دما و در ساعات بعدازظهر و شب با افزایش ابر ، وزش باد  و در کوهپایه ها و ارتفاعات با رگبار  و رعدوبرق پراکنده  همراه خواهد بود.

 

وی گفت : در روز یکشنبه در مناطق ساحلی و جلگه ای احتمال رگبار و رعدوبرق وجود دارد.

 

اسدی آسمان استان را برای روزهای سه شنبه تا پنج‎شنبه بیست و سوم خردادصاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش نسبی دما ، درارتفاعات در ساعات بعدازظهربا رشد ابر و احتمال رگبار پراکنده  پیش بینی کرد.

 

معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: در صورت تغییرنقشه ها ، تغییرات پیش بینی نیز در روزهای آینده اطلاع رسانی می شود.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------