زنان تهرانی در کدام مناطق بیشترین و کمترین احساس امنیت را دارند اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,زنان تهرانی
بخشی از آمار اطلس کیفیت زندگی شهر تهران که به ارزیابی کیفیت زندگی در این شهر پرداخته است، منتشر شد.  

به گزارش تسنیم، در آیین‌ انتشار داده‌های خام پیمایش‌های شهری، بخشی از آمار اطلس کیفیت زندگی شهر تهران که به ارزیابی کیفیت زندگی در این شهر پرداخته است، منتشر شد.

 

براساس آمار این اطلس، در بخش احساس تعلق، ساکنان مناطق 6، 3 و یک به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم علاقه به محل زندگی خود را کسب کرده‌اند؛ همچنین در بخش آمار مربوط به متکدیان، بدترین وضعیت، مربوط به مناطق 17، 19 و 12 و بهترین آمار مربوط به مناطق 5، یک و 21 است.

 

بیشترین فراوانی کارتن‌خواب‌ها در مناطق مختلف تهران نیز مربوط به مناطق 12، 17 و 11 و همچنین کمترین فراوانی متعلق به مناطق 1، 22 و 21 است.

 

بیشترین فراوانی فروشندگان موادمخدر براساس گزارش‌های مردمی به مناطق 18، 17 و 16 و کمترین فراوانی این حوزه متعلق به مناطق 3، یک و 5 است.

 

بیشتری شاخص کلی امنیت اجتماعی محله‌ای نیز به مناطق یک، 22 و 5 مربوط است. همچنین طبق آمار بخش‌های دیگر این اطلس، بیشترین احساس امنیت زنان و دختران در مناطق یک، 21 و 3 وجود دارد و کمترین احساس امنیت زنان و دختران مربوط به مناطق 12، 13 و 18 است.

 

همچنین مردم مناطق 20، 6 و 22 بیشترین اعتماد را به مأموران شهرداری و شهروندان مناطق 3، 10 و 12 کمترین میزان اعتماد را به مأموران شهرداری دارند.

 

میزان مراجعه مردم به شورایاری‌ها در مناطق 22، 13 و 10 بیشترین و کمترین مراجعه به شورایاری‌ها مربوط به مناطق 6، 4 و 3 است. در بخش رضایت شهروندان از نظافت کوچه یا خیابان نیز، بیشترین آمار متعلق به مناطق 22، یک و 6 و کمترین میزان رضایت نیز متعلق به مناطق 12، 10 و 18 است.

 

همچنین مناطق یک، 6 و 5 بیشترین نظارت بر فعالیت دستفروشان و وانت‌بارها را دارند و کمترین آمار متعلق به مناطق 18، 13 و 8 است.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------