اراذل و اوباش در ورزشگاه‌ها چطور شناسایی می‌شوند؟/ ممنوعیت ورود لیدرهای آشوبگر به استادیوم اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,سردار حسین رحیمی
فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره نشست مشترک خود با وزیر ورزش و جوانان توضیحاتی داد. 

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ اظهار کرد: هفته گذشته به اتفاق جمعی از روسای پلیس پایتخت و رئیس یگان ویژه تهران بزرگ با حضور در ساختمان وزارت ورزش و جوانان، جلسه‌ای را با وزیر ورزش پیرامون حواشی و اتفاقات پیش آمده‌ای که پارسال در داخل ورزشگاه‌های ورزشی رخ داد، برگزار کردیم.

 

وی افزود: در این جلسه به مشکلاتی که درباره ورود به ورزشگاه‌ها وجود داشت، نداشتن گیت‌های لازم و اصولی و استاندارد برای بازدید و کنترل، بحث فروش بلیت به صورت اینترنتی و بر اساس شماره صندلی و دیگر موضوعات مربوطه رسیدگی شد و تبادل نظرها صورت گرفت.

 

سردار رحیمی تصریح کرد: هدف ما از برگزاری این نشست صرفا بررسی ورزشگاه‌های مربوط به رشته ورزشی فوتبال نبود، بلکه تمام ورزشگاه‌های رشته‌های مختلف که مسئولیت برقراری امنیت آن‌ها بر عهده پلیس است را مد نظر قرار دادیم.

 

وی افزود: در این نشست مقرر شد تا حد ممکن نیازهای لازم اعلام شده از سوی پلیس برای برگزاری فصل جدید لیگ برتر فوتبال «جام خلیج فارس» توسط وزیر ورزش تأمین شود و هم اکنون نیز تأمین این نیازها آغاز شده و در ورزشگاه آزادی تهران رسیدگی به موضوع گیت‌های ورودی در حال انجام است.

 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: از مسئولان ورزشی به خصوص فدراسیون فوتبال می‌خواهیم که امکانات مورد نیاز پلیس را در ورزشگاه‌ها تأمین و مشکلات موجود را برطرف کنند تا بتوانیم ورزشگاه‌ها را براساس استانداردهای موجود مدیریت کنیم.

وی ضمن هشدار به لیدرهای متخلف برخی تیم‌ها افزود: برخی از لیدرها مسائل مربوطه و شأن ورزش و ورزشگاه را رعایت نمی‌کنند، لذا طبق هماهنگی با دستگاه قضایی در فصل پیش رو از ورود افراد لیدری که مسائل را پشت گوش انداخته و به ایجاد تفرقه و ناهنجاری در ورزشگاه‌ها کمک می‌کنند و از طرفی هم عامل ایجاد حاشیه هستند، به ورزشگاه‌ها جلوگیری به عمل آورده و متخلفان در این رابطه را بازداشت خواهیم کرد.

 

سردار رحیمی خاطرنشان کرد: بخش عظیمی از ورزشکاران، مربیان و هواداران اصیل فوتبال تحت تأثیر جو روانی ایجاد شده از سوی لیدرهای متخلف قرار می‌گیرند و قطعا با متخلفان به شدت برخورد خواهد شد.

 

رئیس پلیس پایتخت گفت: به تمام ورزش دوستان قول می‌دهم که در فصل جدید لیگ برتر فوتبال «جام خلیج فارس» دیگر شاهد بروز مسائل و مشکلات پارسال در ورزشگاه‌های پایتخت، نخواهند بود.

 

باشگاه خبرنگاران 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------