ادامه بارش‌های پراکنده در کشور تا پایان هفته اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,هواشناسی
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: تا آخر این هفته بارش‌های پراکنده در نقاط مختلف کشور ادامه دارد که در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش‌ها به صورت برف خواهد بود.

 فریبا گودرزی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: امروز شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر، دامنه‌های البرز و زاگرس مرکزی بارش خواهند داشت، اواخر وقت برای مناطقی از شمال شرق و شرق بارش باران و در ارتفاعات و نقاط سردسیر بارش برف پیش‌بینی شده است.

 

وی اظهار داشت: فردا در استان‌های واقع در شرق، شمال شرق، برخی نقاط شمال غرب و ارتفاعات البرز شرقی بارش‌ها ادامه دارد، همچنین جنوب سیستان و بلوچستان نیز بارش باران گاهی همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد. 

 

گودرزی ادامه داد: تا جمعه این بارش‌ها با شدت و ضعف ادامه دارد تا جمعه شب که موج بعدی وارد کشور می‌شود و با تاثیر آن بر روی مناطق مختلف، هفته آینده، پربارش خواهد بود به طوری که در بیشتر مناطق کشور باران همراه با برف خواهیم داشت.

 

به گفته وی خلیج فارس امشب مواج می شود، چهارشنبه و پنجشنبه علاوه بر خلیج فارس تنگه هرمز و دریای عمان نیز مواج خواهد شد.

 

بارش پراکنده در تهران  

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: امروز تهران در برخی ساعات بارش پراکنده همراه با وزش باد خواهد داشت، کمینه دمای امروز صبح تهران ۲ درجه بالای صفر بود و بیشینه دمای امروز پایتخت به ۹ درجه بالای صفر می‌رسد، فردا شب احتمال بارش پراکنده در تهران وجود دارد. 

 

گودرزی گفت: اردبیل با دمای ۱۱ درجه زیر صفر سراب ۹ درجه زیر صفر و زرآباد و قصر قند در سیستان و بلوچستان با دمای ۲۷ درجه بالای صفر به ترتیب سردترین و گرم‌ترین نقاط کشور در ۲۴ ساعت گذشته بودند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------