آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی,مهرداد سپهری

دادستان نظامی تهران: پلیس بعد از دستگیری مجاز به برخوردهای غیرمتعارف نیست

دادستان نظامی استان تهران گفت: پلیس قبل از دستگیری موظف است با رعایت تمام اصول با برهم زنندگان امنیت عمومی برخورد کند، اما…


مترو هشتگرد پنجشنبه و جمعه هم مسافر جابه‌جا می‌کند اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,مترو هشتگرد
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: برنامه‌ای برای افزایش تعداد سرویس‌های قطار برقی هشتگرد در سال جاری نداریم ولی بعد از تکمیل ایستگاه ماموت در سال ۹۹ برای افزایش تعداد قطارها تلاش می‌کنیم. 

مسعود حق لطفی روز یکشنبه ششم بهمن در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قطار برقی هشتگرد از زمان راه‌اندازی تا کنون به از شنبه تا چهارشنبه به مسافران خدمات‌رسانی می‌کرد.

 

وی ادامه داد: با برنامه‌ریزی بهره‌بردار قرار بود روزهای پنجشنبه و جمعه این قطار به مسافران خدمات‌رسانی نکند تا در این دو روز تکمیل ایستگاه ماموت با سرعت بیشتری انجام شود.

 

وی توضیح داد: اما به درخواست مردم و هماهنگی صورت گرفته با استاندار، قرار شده از این هفته این قطار در روزهای تعطیل هم به مسافران خدمات‌رسانی کند.

 

وی با اشاره به زمان احتمالی تکمیل ایستگاه ماموت افزود: با پیش بینی صورت گرفته امیدواریم این ایستگاه تا پایان سال تکمیل و مسافرگیری در آن آغاز شود.

 

لطفی همچنین در پاسخ به اینکه آیا تعداد قطارهای متروی هشتگرد برای کاهش سرفاصله جابه جایی مسافران زیاد می شود گفت: برنامه‌ای برای افزایش تعداد سرویس‌ها در سال جاری نداریم ولی بعد از تکمیل ایستگاه ماموت در سال ۹۹ برای افزایش تعداد قطارها تلاش می‌کنیم.

 

 ایرنا  

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------