آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

خوردبین: جانشین برانکو باید خارجی باشد/ او از بدقولی‌ها خیلی ناراحت بود

سرپرست سابق تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید بدقولی‌ها برانکو ایوانکوویچ را ناراحت می‌کرد. محمود خوردبین در گفت‌وگو با ایسنا،…


فتاحی: با اطلاعیه نیامده‌ام که با اطلاعیه بروماخبار,اخبار ورزشی,فتاحی

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ شب گذشته با اطلاعیه کمیته اخلاق از کلیه فعالیت های فوتبالی محروم شد. با این حال او اعتقاد دارد اگر از کارش محروم می‌شود، فقط باید دبیر کل این حکم را به او ابلاغ کند.

به گزارش خبرآنلاین، سعید فتاحی امروز وساعاتی پس از اتفاقات دیدار فینال جام حذفی که در خوزستان برگزار شد، در گفتگوی تلفنی با شبکه خبر درباره آینده‌اش گفت: «ببینید حکم من را با اطلاعیه نداده اند که حالا با اطلاعیه بروم. کمیته اخلاق اگر حکمی دارد، باید کتبا اعلام کند؛ نه کمیته اخلاق، هر چیزی که قانون می گوید. همیشه گفته ام باید قانون را رعایت کنیم و براساس قانون اگر حکمی هست باید توسط دبیر کل ابلاغ شود. کلیه آرای انضباطی، کمیته اخلاق و کمیته استیناف فدراسیون فوتبال باید توسط دبیرکل ابلاغ شود. این فقط برای ما نیست و برای فیفا و کنفدارسیون فوتبال آسیا هم به همین شکل است. قبلا هم رای‌هایی در مورد بازیکنان پرسپولیس و تراکتورسازی اعلام شد و اگر ما اجرا نکردیم به همین خاطر بود که مراحل قانونی اش اجرا نشد.»

 

فتاحی به مشکلات بازی دیشب هم اشاره کرد: «ما در جلسه، هماهنگی قبل از بازی که نماینده تیم داماش و پرسپولیس، فرمانده یگان ویژه و همه ارکان دیگر بوده‌اند و در تمام بازی ها هم همینطور است را انجام دادیم. در بازی با سپاهان و پرسپولیس هم در بازی برگشت لیگ این جلسه برگزار شد و سه سکو بالا و پائین برای سپاهانی ها اختصاص داده شد ولی دیدید چه اتفاقی افتاد. با توجه به قانون، چون فینال بازی های حذفی تک بازی است، نحوه استقرار هواداران 50/50 است؛ اما به شرطی که بتوانند ورزشگاه را پر کنند. ما از داماشی ها پرسیدیم که شما چقدر هوادار دارید و آنها گفتند، 5 دستگاه اتوبوس. خب طبیعی است که ما نمی‌توانستیم مردم را به خاطر 5 دستگاه اتوبوس بیرون نگه داریم. به خاطر این ما قسمتی که حدود 9 هزار ظرفیت داشت را برای هواداران داماش خالی نگه داشتیم که تا لحظه ای که خالی بود، 10/15 هوادار داماش حضور داشتند ولی بعد پرسپولیسی ها هجوم آوردند و پر کردند. تنها جایی که خالی بود VIP بود. بنده خودم پیش هواداران داماش رفتم و از آنها خواهش کردم تا پشت در بیایند. گفتم اینجا باشید تا از درگیری جلوگیری شود. با نیروی انتظامی هماهنگ کردیم که این 200،300 نفر به VIP بروند ولی متاسفانه وقتی هواداران داماش وارد VIP شدند، هواداران پرسپولیس از نرده بالا می روند.»


    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------