آخرین اخبار ورزشی

تیم ملی فوتسال ایران،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

صعود تیم ملی فوتسال به مرحله حذفی جام ملت‌های آسیا/ ایران، چین تایپه را ۱۰ تایی کرد

تیم ملی کشورمان با برتری قاطعانه مقابل چین تایپه به جمع هشت تیم پایانی جام ملت‌های فوتسال آسیا رسید. به گزارش تسنیم، تیم ملی…

حمایت مهدی طارمی، محسن یگانه و پرویز پرستویی از علی کریمی/ سازمان قهرمانان ملی: از اقدامات خیریه محرمانه‌ ستاره سابق فوتبال کشور خبر دارید؟حمایت مهدی طارمی از علی کریمی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
مهدی طارمی، مهاجم تیم ملی فوتبال از علی کریمی حمایت کرد.

به گزارش خبرآنلاین، پس از حذف بیلبوردهای علی کریمی توسط شهرداری تهران و حملات یک واعظ معروف به کریمی، مهدی طارمی به حمایت از اسطوره پرسپولیس پرداخت.

 

طارمی در صفحه توییتر خود نوشت: علی کریمی تا ابد افتخار ورزش ایران است. خالق خاطراتی فراموش نشدنی برای مردم عزیز کشورمان.

 

کارهای خیری که ورزشکاران انجام میدهند بدون نشان دادن به عام مردم و بی ریا می‌باشد.

 

کاش قلب هایی که به عشق این آب و خاک می تپد را نشکنیم.

 

حمایت مهدی طارمی از علی کریمی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

 ***

 

حمایت قاطع سارمان قهرمانان ملی ایران از جادوگر: علی کریمی بیت‌المال این مملکت است/ از اقدامات خیریه محرمانه‌اش خبر دارید؟

سازمان قهرمانان ملی ورزش با صدور بیانیه‌ای هتاکی به علی کریمی را محکوم کرد.

 

معاونت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران، این سازمان بیانیه ای را در حمایت از قهرمانان ملی ورزش به شرح ذیل صادر کرد:

 

بسمه تعالی

بدینوسیله سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران به نمایندگی از عموم مدال آوران، پیشکسوتان و قهرمانان ورزش کشور هتک حرمت به ساحت قهرمانان، مدال آوران و پیشکسوتان ورزش را از سوی هر شخص محترم حقیقی در هر مقام و درجه ای را برنمی‌تابد و شدیدا محکوم می‌کند.

 

شایان ذکر است چندی است برخی از فرصت طلبان برای مطرح شدن در فصای مجازی کشور، با هر لحن ناشایست و غیر مودبانه، با کمال بی ادبی به قهرمان ملی و اسطوره‌های بی بدیل کشورمان هتک حرمت می‌کنند که بسیار جای تاسف دارد. از این‌ رو ضمن ابراز انزجار از این حرکت بسیار زشت غیر فرهنگی اعلام می‌دارد هر کشوری برای به دست آوردن یک قهرمان ملی در سطح بین الملل، به رغم صرف هزینه‌های بسیار کلان مادی، باید معادل میلیونها نفر از سرمایه اجتماع و بیت المال هزینه کند تا بتواند به این عنوان دست بیابد و از طرفی از هرچندین هزار نفر قهرمان ملی یک اسطوره مردمی‌در بین هواداران، بعلت خدمات بسیار، مهارت‌های بی نظیر، خلاقیتهای خاص و جانفشانی‌های گوناگون با تلاش و همت ویژه برای سربلندی شکوهمند پرچم کشورمان با عنایت خداوند متعال پدید می‌آید.

 

معلمان و معممان بهتر از ما می‌دانند در فرازی ویژه در دعای جوشن کبیر که در شبهای قدر، قرآن به سر تلاوت می‌کنیم و به آن اعتقاد راسخ داریم آمده است: (الهی تعز من تشا والهی تزل من تشا) پس عزت و ذلت دست خداست و هر کس لیاقت داشته باشد عزت از خدا می‌گیرد نه از بنده اش، اگر کسی به جایگاه رفیع بین المللی می‌رسد، خداوند به پاس زحماتش و عقاید این لیاقتش را به ایشان ارزانی داشته است. پس چرا با تنگ نظری و حسادت قصد تخریب سرمایه‌های ورزشی بیت المال یا همین قهرمانان ملی وطن را دارید؟

 

بر فرض مثال که این قهرمان ملی مثلا علی کریمی، بر اثر بی تجربگی، نا پختگی دینی و یا حتی فقر فرهنگی باشگاه‌های ورزشی که روی فرهنگ دینی ورزشکاران کم کاری کرده‌اند، ناآگاهانه و غیر عمد، جمله ای خام و نسنجیده را بر زبان آورده باشد، شما که از  بزرگترهای جوانان این مرز و بوم هستید و به درستی ادعای وارثان و مبلغان دین اسلام ناب محمدی (ص) وجایگاه معلمی‌دارید چرا به روی جایگاه و تریبونی که از حضرت صادق آل محمد (ص) به شما امانت رسیده است، جلوی چشم خیل عظیم بینندگان، به جای ارشاد و راهنمایی و ترویج مهم ترین فرهنگ عاشورایی که همانا امر به معروف و نهی از منکر است، در ایام مقدس محرم با الفاظ بسیار توهین آمیز، بسیار رکیک و محکوم شده جهت شناخته شدن در جامعه و یا حتی هر هدف خاص قابل تامل و قابل بررسی که در نهایت در این شرایط در سطح جامعه ایجاد شکاف و تفرقه می‌کند، به شرافت یک اسطوره مردمی‌و قهرمان شاخص بین المللی در ورزش در سطح قاره کهن آسیا، با جایگاه بسیار ویژه مردمی، توهین می‌کنید؟ توهین کننده‌ها آیا توان اثباتش را دارند؟ چرا عادت دارید میلیونها هوادار ایشان را با این نوع نگرش از تفکر پاک اسلامی‌دور کنید؟

 

آیا از اهدا هزاران تبلت گرانقیمت ایشان در دوران اوج کرونا خبر دارید یا خود را به بی خبری زده اید؟ حراج ماشینش برای امور خیریه و یا آزادی محرمانه زندانیان و بدون هیاهو به امور خیر پرداختن و حتی سرکشی ویژه محرمانه به ایتام و نیازمندان و معلولان را خبر دارید؟ چطور به خود اجازه چنین ناسزا گفتن را به قهرمانان می‌دهید؟ شما رسما بفرمایید کدام کار خیر و یا رایگان بدون اجر و مزد را انجام دادید که تفسیر آیه فاستبقوالخیرات  قرآن کریم شما را در پیشی گرفتن از دیگران در کار خیر بدانیم؟

 

بار دیگر اعلام می‌دارد هتاکان در شرع دین مقدس اسلام، باید یا ادعای توهین آمیز خویش را ثابت کنند یا شجاعت داشته باشند وجهاد اکبر کرده و با نفس خویش مبارزه کنند و از توهین زشت خویش نسبت به این قهرمان ملی در رسانه‌ها عذر خواهی کنند و عامل ایجاد تفرقه در بین جامعه مستحکم انقلاب اسلامی‌نشوند.

 

به یاد داشته باشید این قهرمانان همچون قهرمانان دفاع مقدس جزئی از  بیت المال این مرز و بوم هستند و همیشه تاریخ دل میلیونها هوادار عاشق وطن و پرچم ایران را در میادین بین المللی همراه با وجود تمامی تحریم‌های خصمانه اهریمنان در چهل سال گذشته شاد کرده‌اند، اما شما بفرمایید به راحتی از یک جمله غیر تخصیی یک قهرمان وقتی کوه می‌سازند، برای شادی مستمندان و محرومان در حوزه شخصی خود چه کرده‌اید؟

 

آقایان خلیل کشی را فتح باب نکنید، علی کریمی‌ها، علی دایی‌ها، حمید سجادی‌ها، حسن یزدانی‌ها،‌هادی ساعی‌ها و.... فرزند انقلاب و حامی‌ولایت و عاشق سینه چاک وطن و انقلاب هستند. همه افتخار آفرینان ورزش کشور فدایی وطن، پرچم، مردم، ولایت، اهل بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام و رهرو خون مقدس شهدای گلگون کفن بوده و سرباز مقام معظم رهبری حفظکم الله تعالی هستند و در صف اول خدمت رسانی به مردم، در تمامی مشکلات کنار نظام مقدس جمهوری اسلامی‌خواهند بود، پس بار آخر قاطعانه اعلام می‌داریم هرگونه هتک حرمت به این عزیزان افتخار آفرین محکوم است و در صورت تکرار طبق قوانین نظام مقدس کشورمان قابل پیگیری است.

 

با آرزوی توفیق الهی سازمان قهرمانان ملی ورزش ایرانبیست وهفتم مرداد ۱۴۰۱ هجری شمسی

 

***

 

حمایت محسن یگانه از علی کریمی

بعد از انتشار یک استوری از سوی علی کریمی حواشی زیادی درباره این چهره محبوب فوتبال ایران به وجود آمده است. پس از انتشار استوری علی کریمی یکی از روحانیون در خطبه های خود صحبت هایی علیه علی کریمی مطرح کرده بود.

 

در همین خصوص، محسن یگانه خواننده پاپ و طرفدار تیم فوتبال پرسپولیس بعد از برخی واکنش‌های تند نسبت به علی کریمی از او دفاع کرد.

 

اخبار,اخبار امروز,خبرهای جدید

 پرویز پرستویی: علی کریمی بارها و بارها قدم‌های بزرگی برای مردم نیازمند برداشته بدون شو وشواف؛ از او عذرخواهی کنید

پرویز پرستویی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون به بحث و درگیری لفظی علی کریمی، فوتبالیست مشهور با یک سخنران در فضای مجازی واکنش نشان داد.

 

پرویز پرستویی در صفحه اینستاگرامش نوشت:

حاج آقای معاونیان بسیار متاسف شدم که سلطان فوتبال ایران و جهان را... خطاب کردید! کجای حرف آقای علی کریمی توهین بوده یا خدای ناکرده بی حرمتی؟ که این مرد پر افتخار را...خطاب کنید؟

 

آیا در شرایطی که خیلی از مردم ماه‌ها لب به برنج نزده‌اند، حتی پول نان خالی و گوشت و... را هم ندارند اگر پول این نذری‌ها هزینه این مستمندان بشود، امام حسین ناراحت می‌شود؟ بعید میدانم!

 

آقای معاونیان، آقای کریمی در فوتبال لقب جادوگر دارد به این معنی که بارها و بارها  دل مردم را شاد کرده و افتخار فوتبال ایران و جهان بوده، هیچ جای دنیا بی‌جهت به علی کریمی و امثال ایشان پول‌های میلیاردی نمی‌دهند.

 

 آقای علی کریمی بارها و بارها قدم‌های بزرگی برای مردم نیازمند برداشته بدون شو وشواف. جایز است هرچه سریعتر از ایشان عذر خواهی کنید.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------