آخرین اخبار ورزشی

روزنامه های ورزشی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.09.12/ زنگ خطر برای جام ملت ها!

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.09.12 را در زیر مشاهده کنید. روزنامه خبرورزشی روزنامه گل روزنامه ابرار ورزشی…

ساپینتو 30 روز در پرتغال محروم است، نه ایران!ساپینتو،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
مدیر رسانه ای استقلال درباره محرومیت 30 روزه ساپینتو که توسط دادگاهی در کشور پرتغال صادر شده است، توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش ورزش سه، صبح امروز خبری عجیبی درباره سرمربی استقلال منتشر شد. طبق خبری که توسط رسانه های ایرانی ترجمه شده بود، سایت پرتغالی فوتبال 365 خبر داده بود شورای انضباطی (CD) فدراسیون فوتبال پرتغال (FPF) امروز مجازات یک ماه زندان ریکاردو ساپینتو سرمربی سابق موریرنیزه را به دلیل اظهاراتی که در مورد یک سرباز ارتش پرتغال در ماه مه انجام داد را تایید کرده است.

 

این مسئله باعث واکنش سرمربی آبی ها در نشست خبری امروز شد. ساپینتو در بخش هایی از این کنفرانس گفت: در پرتغال به من گفتند من کاری را در جریان بازی انجام دادم که اینگونه نبود. این خبری است که همه جا درباره آن نوشته شده که اشتباه بوده است. در کنفرانس خبری (پرتغال) من صحبتی را مطرح کردم که واقعا ناعادلانه بود و پلیس دروغ گفته است. این چیزی است که درباره کنفرانس بوده و پایان یافته است.

 

سپس در پایان نشست خبری، محمدحسین زرندی مدیررسانه ای استقلال توضیحاتی را در این خصوص مطرح کرد. او گفت: چیزی که من دیدم و با آقای ساپینتو صحبت کردم، به نظر می رسد مقداری در ترجمه آن خبر اشتباه صورت گرفته است. بحث 30 روز محکومیت، درباره تعلیق ایشان در نشستن روی نیمکت مربیگری بوده است. صحبت های دیگری مطرح شد که اصلا درست نیست.

 

وی ادامه داد: هم آقای ساپینتو پیگیر موضوع هستند و هم وکیل ایشان روی پرونده کار می کنند. آن حکم اولیه بوده و قابل اعتراض و رسیدگی است که ممکن است رأی آن نیز تغییر کند.

 

زرندی در پایان گفت: یک سری اصطلاحات و کلمات دیگر را در فضای مجازی دیدم که کاملا نادرست و اشتباه است. آن 30 روز تعلیق بابت نشستن ایشان روی نیمکت در لیگ پرتغال بوده است و هیچ ربطی هم به فوتبال ایران ندارد.

 


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022