کریم باقری از حضور در تیم ملی انصراف داد/ ترکش‌های انتخاب کی‌روش به مهدوی‌کیا هم خورد!کریم باقری،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
کریم باقری با پس‌گرفتن پاسپورتش، نشان داد که قصدی برای حضور روی نیمکت تیم ملی ایران ندارد.

به گزارش ورزش سه، چند روز پیش پاسپورت کریم باقری نیز برای حضور در اردوی اتریش به عنوان مربی تیم ملی گرفته شد تا مشخص شود کاپیتان سابق تیم ملی، پس از مدتی دوری دوباره به اردو بازخواهد گشت.

 

این تصمیم زمانی گرفته شد که قرار بود دراگان اسکوچیچ هدایت تیم ملی را برعهده داشته باشد اما حالا با بازگشت کی‌روش معادلات نیز تغییر کرده‎‌اند و کریم باقری نیز قصدی برای حضور در تیم ملی ندارد.

 

او پاسپورت خود را از سفارت اتریش تحویل گرفته تا مشخص شود قرار نیست در این اردو حضور داشته باشد که البته کی‌روش هم به نظر تمایلی به استفاده از کریم باقری ندارد اما مربی پرسپولیس پیش‌دستی کرد و زودتر از حضور در تیم ملی انصراف داد.

 

***

 

ترکش‌های تغییر سرمربی به مهدوی‌کیا هم خورد!

شنیده‌ها حاکی از آن است که سرمربی تیم ملی امید از این پس با نظر کارلوس کیروش انتخاب خواهد شد. موضوعی که احتمالا گریبان مهدی مهدوی کیا سرمربی تیم ملی امید را نیز خواهد گرفت.

 

کریم باقری،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

به گزارش دیده‌بان ایران، به دنبال برکناری اسکوچیچ از تیم ملی فوتبال ایران و حضور کارلوس کی‌روش قرار است سرمربی تیم امید ایران نیز با نظر سرمربی تیم ملی انتخاب شود. در همین راستا فدراسیون فوتبال به گوش مهدی مهدوی کیا نیز رسانده که از این پس دیگر سرمربی تیم امید نیست.

 

باید دید که کی‌روش چه کسی را برای تیم امید ایران در نظر دارد. کی‌روش به زودی راهی ایران خواهد شد و بر سر این مسائل با فدراسیون فوتبال به جمع بندی نهایی خواهد رسید.  

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022