واکنش تند لیدرها به دختران استقلالی؛ برگردید خانه! اینجا جای شما نیستحضور بانوان استقلالی در ورزشگاه،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
مصاف تیم های استقلال و نساجی مازندران در شرایطی در هوای گرم تهران آغاز شد که حضور طرفداران خانم مازندرانی شور و حال ویژه‌ای به جایگاه بانوان داده بود.

به گزارش خبرورزشی، تیم‌های استقلال و نساجی مازندران در چارچوب هفته ششم مسابقات لیگ برتر از ساعت ۱۷ و ۳۰ امروز در استادیوم آزادی به مصاف هم رفتند. حضور بانوان طرفدار فوتبال در چهارمین مسابقه این فصل، همراه با مهمانان ویژه باشگاه مازندرانی بود که حاشیه‌های مختلفی را با خودش به همراه داشت.

 

در ادامه بخش‌هایی از حواشی بازی تیم‌های تهرانی و مازندرانی را ازنظر می‌گذرانید.

 

* پیش از ورود بانوان به استادیوم آزادی و در فاصله ۱۰۰ متری تا درب شرقی استادیوم ماموران حراست ورزشگاه و نیروهای انتظامی بانوانی که بلیت ورود به ورزشگاه را نداشتند برمی‌گرداند.

 

* ایست‌های بازرسی و نیروهای انتظامی خانم در حد فاصل بین بلوار شرقی ورزشگاه آزادی تا درب ورودی ایستاده بودند و خانمهایی که به سمت درب شرقی حرکت می‌کردند را کنترل می‌کردند. آن‌هایی که بلیت نداشتند اجازه پیدا نمی‌کردند به سمت درب شرقی بروند و آنها را از همان جا برمی‌گرداند تا تجمع بی دلیل جلوی درب ورودی شرقی ایجاد نشود.

 

* برخلاف بازی‌های گذشته که خانم‌های بدون بلیت در اواخر زمان باقی مانده به شروع بازی به استادیوم راه داده نشدند.

 

* در چهارمین دیداری که بانوان به تماشای مسابقات باشگاهی می‌رفتند هیچ یک از خانم‌هایی که بلیت تهیه نکرده بودند موفق به حضور در استادیوم شدند تا از این پس فقط خانم‌هایی که بلیت دارند به استادیوم بروند.

 

* صحنه مشکوک خطای پنالتی در اوایل بازی به شدت با اعتراض هواداران استقلال مواجه شد که این اعتراض فقط در بخش آقایان نبود، بلکه خانمها هم به شدت از طبقه دوم اعتراضشان را ابراز می‌کردند.

 

* تعدادی از طرفداران خانم باشگاه نساجی با پوشیدن لباسهای محلی به استادیوم آزادی آمدند تا سنت‌های استان مازندران را در ورزشگاه آزادی تبلیغ کنند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022