تمرین امروز استقلال؛ ترکیبی از هندبال، سپک‌تاکرا و فوتبال/ ساپینتو پا جای پای کی‌روش گذاشتتمرین تیم استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
ریکاردو ساپینتو عصر دوشنبه تمرین سبکی را برای استقلالی‌ها در نظر گرفت.

به گزارش ورزش سه، تمرین عصر امروز استقلال در شرایطی برگزار شد که این تیم فردا طی یک مسابقه تدارکاتی به میدان خواهد رفت. از این رو تمرین قبل از بازی استقلال با نظر ساپینتو سبک برگزار شد تا زیاد به نفرات فشار نیاید.

 

بازیکنان استقلال به همین خاطر امروز تمرین شادابی را پشت سر گذاشته اند که به غیر از فوتبال رگه‌هایی از ورزش های دیگر نیز در آن دیده می‌شد.

 

در بخشی از تمرین امروز شاهد انجام بازی سپک‌تاکرا (تنیس فوتبال) توسط چند بازیکن استقلال بودیم. همچنین بازی با دست مثل ورزش هندبال هم در قسمتی از تصاویر تمرین مشاهده شد.

 

روحیه بالای بازیکنان استقلال امروز کاملا مشهود بود؛ آبی ها با انگیزه زیاد کار خود را پیش می‌برند و امیدوارند با شرایط خوبی لیگ برتر را از سر بگیرند و بتوانند به نتایج خوب خودادامه بدهند.

 

تمرین تیم استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
تمرین تیم استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
تمرین تیم استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

ساپینتو پا جای پای کی‌روش گذاشت

نکته قابل توجه این تمرینات این بود که در تمرینات امروز آبی پوشان پایتخت در مجموعه انقلاب ریکاردو ساپینتو نیز مثل کارلوس کی روش تصمیم گرفت تا عملکرد شاگردانش را از روی برجک نگهبانی مورد ارزیابی قرار دهد.


تمرین تیم استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشیکالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022