تصمیم مهم در خصوص مدیران عامل استقلال و پرسپولیسمدیرعامل پرسپولیس و استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
در پی حواشی که در بازی پرسپولیس – تراکتور رخ داد شایعاتی مبنی بر برکناری رضا درویش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس نقل محافل ورزشی شد.

به گزارش خبرورشی، اما خبرهای رسیده از وزارت ورزش و جوانان حاکی از آن است که این اتفاق رخ نخواهد داد و بررسی‌ها صورت گرفته نشان می‌دهد که رضا درویش نقشی در بروز حاشیه‌ها نداشته است و بر همین اساس در سمت خود باقی می‌ماند.

 

بعد از مصاف استقلال – گل گهر هم شایعاتی مبنی بر برکناری سردار آجرلو مدیر عامل باشگاه استقلال هم نقل محافل ورزشی شد و حتی خبر آن هم در رسانه‌ها منتشر شد اما این خبر از سوی باشگاه استقلال تکذیب شد.

 

گفته می‌شود اگرهم قرار به تغییر مدیریت در دو باشگاه پرسپولیس و استقلال باشد این اتفاق در شرایط فعل رخ نخواهد داد و در آینده شاهد آن خواهیم بود و برکناری این دو مدیر در شرایط فعل حاشیه‌ها را بیشتر خواهد کرد. به خصوص که قرار است نمایندگان کمیته صدور مجوز حرفه‌ای اواخر این ماه برای بررسی وضعیت این دو باشگاه به تهران سفر کنند و اگر قرار باشد این دو مدیر برکنار شوند دولتی بودن دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای مسئولین کمیته صدور مجوز حرفه‌ای عیان می‌شود و آنوقت است که شرایط برای این دو تیم به منظور کسب مجوز حرفه‌ای سخت می‌شود.

 

استقلال و پرسپولیس به دلیل عدم صدور مجوز حرفه‌ای در دوره فعلی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حضور ندارند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022