نماینده مجلس: هم تاج پرسپولیسی است؛ هم سجادی!مهدی تاج و حمید سجادی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
نماینده مجلس اظهارنظر عجیب و دور از انتظاری در مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی در جام جهانی داشت.

به گزارش جماران، در مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2022 فدا حسین مالکی نماینده مجلس شورای اسلامی که پیش از این تجربه عضویت در هیات مدیره پرسپولیس را هم در کارنامه دارد، در نظر داشت درباره اتحاد و همبستگی برای حضور تیم ملی در جام جهانی و اهمیت این مسابقات صحبت کند اما  اظهارنظرهایی عجیبی را در این مراسم انجام داد.

 

مالکی در اظهارنظر خود اعلام کرد که حمید سجادی وزیر ورزش و مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال پرسپولیسی هستند و حتی در لحظه ای که از حضار خواست برای استقلالی ها دست بزنند، کری خواند و گفت مشخص است تعداد پرسپولیسی ها بیشتر است!

 

مشخص نیست در مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی و در حالی که قرار است از وفاق و همدلی صحبت شود به یک باره بحث رنگی و پرسپولیسی یا استقلالی بودن مسئولان چه منطقی دارد؟!

 

صحبت های فداحسین مالکی را در ادامه می خوانید:

جام جهانی همه حلقه‌ها را به هم وصل می‌کند. هر چقدر به جام جهانی نزدیک شویم به اهمیت این رویداد سیاسی و ورزشی پی می بریم. شاید بگویید که چرا می‌گویم سیاسی؟ من مدتی عضو هیات مدیره پرسپولیس بودم. خود آقای تاج هم از پرسپولیس‌ها دِبش است اما الان در راس فدراسیون فوتبال است و باید عدالت را رعایت کند. جناب آقای سجادی هم پرسپولیسی است.

 

وی ادامه داد: وقتی اسم پرسپولیس را بردم آقای اولیایی گفت چرا اسم استقلال را نمی‌برید؟ تقاضا دارم برای استقلال هم دست بزنید. مشخص شد که تعداد پرسپولیسی‌ها بیشتر است. یادم است که در یکی از کشورها سفیر جمهوری اسلامی ایران بودم. یک شب مهمان سفیر اسپانیا بودم. ما یک بحث سیاسی داشتیم که به اروپایی‌ها نزدیک شویم که او متوجه شد من در پرسپولیس مسئولیت دارم. در سال ۱۳۸۹ هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی را ساقط کردیم. موضوع سر این بود که پیشرفت تکنولوژی در جمهوری اسلامی ایران چقدر بوده است اما وقتی موضوع به استقلال، پرسپولیس، بارسلونا و رئال مادرید رسید همه چیز را تحت الشعاع قرار داد. الان تمام ارکان کشور هم ملت و هم مجلس هم دولت مترصد این هستند که از تیم ملی فوتبال ایران حمایت کنند. آقای فروردین، رئیس فراکسیون مجلس و آقای زارع که در بودجه مجلس سنگ تمام گذاشتند، روزی نیست که در مجلس در هر کمیسیونی درباره تیم ملی صحبت نکنیم.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023