«کودی خاکپو» یکی از پدیده‌های جام جهانی قطر به لیورپول پیوستکودی خاکپو،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
لیورپول سرانجام کودی خاکپو، مهاجم 23 ساله هلندی و یکی از پدیده‌های جام جهانی قطر را به خدمت گرفت.

به گزارش ورزش سه، کودی خاکپو 23 ساله نمایش‌های درخشانی در جام جهانی قطر داشت و با زدن سه گل به هلند کمک کرد تا به مرحله یک چهارم نهایی برسد. او بعد از این نمایش خوب، مورد توجه چند باشگاه سرشناس قرار گرفت. در این بین لیورپول و یونایتد جدی ترین مشتریان مهاجم جوان هلندی بودند. 

 

اکنون باشگاه آیندهوون با تایید خبر توافق نهایی اعلام کرد که خاکپو برای تکمیل قرارداد خود با لیورپول به انگلیس سفر خواهد کرد تا انتقالی صورت بگیرد که برای باشگاه هلندی یک رکورد به شمار خواهد رفت. 


لیورپول برای جذب خاکپو رقابت نزدیکی با یونایتد داشت و با پیروزی در این دوئل توانست یکی از ستاره های جام جهانی را جذب کند. در حالی که برخی منابع از توافق 37 میلیونی لیورپول با مهاجم هلندی – قابل افزایش به 44 میلیون با درنظر گرفتن آپشن‌های مختلف - خبر می دهند، مارکا اعلام کرد که لیورپول با 42 میلیون ثابت و 14 میلیون یورو دستمزد رضایت بازیکن هلندی را جلب کرده است. 

 

از خاکپو به عنوان گزینه جایگزین یونایتد برای رونالدو یاد می شد و طی روزهای اخیر اخبار زیادی در خصوص پیشرفت مذاکرات او با شیاطین سرخ منتشر شده بود اما در نهایت این لیورپول بود که الماس هنلدی را صاحب شد تا خط حمله خود را بیش از پیش قدرتمند کند.

 


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023