محرومیت لواندوفسکی تعلیق شد!لواندوفسکی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
دادگاه مرکزی مادرید محرومیت سه جلسه ای روبرت لواندوفسکی را موقتا تعلیق کرد و به این ترتیب او می تواند فردا برابر اسپانیول بازی کند.

به گزارش ورزش سه، ماه گذشته کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا روبرت لواندوفسکی را سه جلسه از همراهی بارسلونا در ادامه بازی‌های باشگاهی پس از جام جهانی محروم کرد. یکی از این سه جلسه بابت اخراج ستاره لهستانی در بازی برابر اوساسونا بود و دو جلسه دیگر بابت حرکت اعتراض‌آمیزی بود که او برای بیان نارضایتی‌اش از تصمیمات داور نشان داد، وقتی که با پشت انگشت اشاره دست راست خود بینی‌اش را لمس کرد. این رفتار او به منزله تحقیر داور تلقی شد و اگرچه خود بازیکن مدعی شده که مخاطبش سرمربی تیم ژاوی هرناندز بود اما برای او مجازاتی سنگین به همراه داشت.

 

باشگاه بارسلونا به این حکم اعتراض کرد و امیدوار بود در کمیته استیناف حداقل یک جلسه محرومیت لوا کاهش پیدا کند ولی سپس اعلام شد که محرومیت سه جلسه‌ای پابرجا مانده است. بارسلونا در ادامه به دادگاه حکمیت ورزشی رجوع کرد به این امید که حکم سنگین لوا شکسته شود اما در نهایت فرجام خواهی بارسلونا بی نتیجه ماند و 6 روز پیش اعلام شد که لواندوفسکی دیگر قطعا باید سه جلسه به دور از میادین بماند اما دقایقی پیش رسانه های اسپانیایی اعلام کردند که دادگاه مرکزی مادرید موقتا حکم محرومیت لواندوفسکی را معلق کرده است. 

 

در واقع بارسلونا از تلاش خود برای لغو این محرومیت ناامید نشد و بالاخره توانست این حکم را هرچند موقت بشکند. به این ترتیب لوا می تواند فردا در دربی برابر اسپانیول در نوکمپ به میدان برود و باید دید وضعیت محرومیت او برای بازی های بعد مقابل اتلتیکو و ختافه چه خواهد شد.

 


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023