پیکه در اندیشه بازگشت به میادین فوتبالپیکه،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
مدافع پیشین تیم فوتبال بارسلونا قصد دارد از بازنشستگی خارج و دوباره پا به توپ شود.

به گزارش تسنیم، جرارد پیکه مدافع سابق بارسلونا تنها چند ماه پس از اعلام بازنشستگی قصد دارد به میادین برگردد. طبق گزارش نشریه اسپانیایی «رِوِلو» پیکه قصد دارد برای تیم دسته دومی آندورا که خودش مالک آن است بازی کند، تیمی که  سال 2018 آن را از طریق گروه سرمایه‌گذاری تحت مدیریت خودش خریداری کرد.

 

این تیم در آن مقطع در دسته پنجم بود، اما به لطف سرمایه‌گذاری‌های پیکه در سیری صعودی قرار گرفت و اکنون در دسته دوم بازی می‌کند. ستاره سابق تیم ملی اسپانیا سال گذشته برای کمک به باشگاه بارسلونا در عبور از بحران مالی اعلام بازنشستگی کرد اما او اکنون وسوسه شده است که برگردد اما رخ دادن چنین اتفاقی مستلزم برطرف شدن برخی موانع است.

 

پیکه 35 ساله ابتدا باید محرومیت 4 جلسه‌ای ناشی از اخراجش در آخرین بازی خود برای بارسلونا، را سپری کند. با این حال، مانع اصلی برای اسپانیایی گرفتن مجوز از لالیگا است زیرا سازمان لیگ اسپانیا می خواهد ابتدا اطمینان حاصل کنند که هیچ تضاد منافعی برای پیکه به عنوان بازیکن و مالک باشگاه وجود نخواهد داشت.

 

تیم آندورا در حال حاضر پس از گذشت 21 هفته از لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا، در رده دهم قرار دارد و 9 امتیاز از صدر جدول دور است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023