بازگشت تماشاگران فوتبال به ورزشگاه‌ها از هفته هفدهم لیگ برترتماشاگران فوتبال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
نخستین جلسه ستاد حضور تماشاگران در مسابقات لیگ فوتبال در سازمان لیگ برگزار و مقرر شد هفته هفدهم این رقابت‌ها با حضور تماشاگران برگزار شود.

به گزارش تسنیم به نقل از روابط عمومی و امورفرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران، حسب دستور ریاست محترم فدراسیون فوتبال مبنی بر مهیا کردن شرایط حضور تماشاگران در مسابقات لیگ برتر و تشکیل ستادی در این خصوص به ریاست منصور قنبرزاده نایب رئیس دوم و رئیس کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال، نخستین جلسه این ستاد امروز در سازمان لیگ فوتبال برگزار شد.

 

در این جلسه موارد زیر به تصویب رسید:

* در صورتی که باشگاه‌های میزبان درخواست رسمی از سازمان لیگ جهت انجام مسابقه با حضور تماشاگران را دارند با هماهنگی نهادهای ذی‌ربط برگزاری مسابقات هفته هفدهم لیگ برتر با حضور تماشاگران انجام خواهد شد.

 

* مدیران باشگاه‌ها موظف هستند هماهنگی لازم با کانون‌های هواداران باشگاه‌ها را به منظور ساماندهی و نظم‌دهی تماشاگران در ورزشگاه‌ها به عمل آورند.

 

* متولیان ورزش استان‌های میزبان و رئیس هیئت فوتبال استان مربوطه جهت برگزاری مسابقات با حضور تماشاگران مشارکت و تعامل کامل با باشگاه‌های میزبان داشته باشند.

 

* رئیس حراست فدراسیون فوتبال و مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال مسئول هماهنگی با کانون‌های هواداران باشگاه‌ها برای حضور تماشاگران در ورزشگاه ها خواهند بود.

 

* ورود تماشاگران به ورزشگاه‌ها فقط از طریق بلیت‌های مشخص و تعریف‌شده در سامانه الکترونیکی بلیت‌فروشی صورت می‌گیرد.

 

به گزارش تسنیم هفته هفدهم روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری برگزار خواهد شد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023