ژاوی: تیم بهتر زمین بودیم و به شایستگی بردیم/ آنچلوتی: حق داریم به گل مردود مشکوک باشیمال کلاسیکو،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
ژاوی در پایان ال‌کلاسیکو از تلاش بازیکنانش تقدیر کرد و گفت که بارسا به شایستگی برنده شد.ژاوی: تیم بهتر زمین بودیم و به شایستگی بردیم

به گزارش ورزش سه، بارسلونا با گل های سرخی روبرتو و فرانک کسیه توانست بازی باخته را برابر رئال با برد عوض کند و قدم بلندی به سمت قهرمانی بردارد. در این بازی گل مارکو آسنسیو با دخالت VAR مردود اعلام شد و در دقیقه 92 کسیه توانست ورق را برگرداند.

 

ژاوی در پایان بازی گفت: «تیم بهتر زمین بودیم و موقعیت های بیشتری داشتیم. قطعا از این پیروزی خوشحالم. تیم همه توانش را گذاشت و پس از سوت پایان انرژی هم تخلیه شده بود. هم در دفاع و هم در حمله عالی بودیم. این یک پیروزی بسیار مهم برای ما بود.»

 

ژاوی ادامه داد: «به خوبی بازی را کنترل کردیم ولی رئال هم می دانست چطور خودش را از پرس خارج کند. گلی که آسنسیو زد و مردود اعلام شد، روی اشتباه ما به ثمر رسید. در مجموع برتر بودیم و حقمان پیروزی بود.»

 

ژاوی در مورد انتخاب هافبک های تیمش گفت: «تا آخرین لحظات در مورد بازی دادن به سرخی روبرتو و کسیه تردید داشتم و در نهایت سرخی از ابتدا بازی کرد. او گل زد و کسیه هم که به جای سرخی وارد زمین شد نیز گلزنی کرد.»

 

ژاوی در پایان گفت: «پیروزی مهمی بود و فاصله امتیازی به 12 رسید ولی کار قهرمانی هنوز تمام نشده و باید در هفته های باقیمانده بازی هایمان را پیروز شویم.»

 

***

 

آنچلوتی: حق داریم به گل مردود مشکوک باشیم

کارلو آنچلوتی در پایان ال‌کلاسیکو به گل مردود دقیقه 81 مارکو آسنسیو اعتراض داشت و گفت که آفساید واضح نبود. او تاکید داشت که صحنه مشکوک بود.

 

ال کلاسیکو،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

کارلو آنچلوتی در پایان بازی گفت: «بازی خوبی انجام دادیم و حقمان برد بود. بازی را هم برده بودیم اما گل آسنسیو مردود اعلام شد در حالی که برای من جای تردید دارد. باختیم ولی اطمینان دارم که می توانیم فصل را خوب تمام کنیم.»

 

کارلو ادامه داد: «هم ما و هم بارسا روی بازی کنترل داشتیم. بازی تقریبا برابر بود. در این بازی ها جزئیات تعیین کننده هستند. مثلا در مورد گل مردود آسنسیو شما 100 درصد مطمئنید او در آفساید بود؟ من که اینطور فکر نمی کنم. صحنه اصلا واضح نیست. حق داریم که به مردود شدن گل اعتراض کنیم و مشکوک باشیم. در جام جهانی آفسایدها به کمک تکنولوژی متفاوتی که وجود داشت، واضح بود اما اینجا اینطور نیست.»

 

مربی ایتالیایی در پایان گفت: «در دقایق پایانی ریسکی بازی کردیم و روی یک ضدحمله به ما گل زدند. کار سخت شده ولی ما تا زمانی که شانس داشته باشیم، می جنگیم. غمگینیم ولی روحیه تیم برای ادامه فصل مثبت است. ما برای همه چیز مبارزه می کنیم. اگر همین بازی امشب را تکرار کنیم، در پایان فصل حداقل یک جام می بریم.»

 


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آیلتس,دوره آیلتس,ترجمه

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023