آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,علی انصاریان

علی انصاریان:به خاطر کج‌سلیقگی یک مدیر ،فردوسی‌پور را کنار نگذاریم

مدافع سابق پرسپولیس و استقلال از مجری محبوب تلویزیون حمایت کرد. به گزارش خبرآنلاین، علی انصاریان بامداد امروز مهمان برنامه…


فتاحی: استقلالی‌ها در سوپرجام حاضر نشوند، جریمه سنگینی می‌شونداخبار,اخبار ورزشی,فتاحی

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: استقلال هنوز از حضور در سوپرجام انصراف نداده و در صورت انصراف این باشگاه، پرسپولیس قهرمان سوپر جام می‌شود.

به گزارش میزان، سعید فتاحی در مورد برگزاری سوپرجام فوتبال ایران گفت: استقلال هیچ نامه مبنی بر انصراف از حضور در سوپرجام به سازمان لیگ ارائه نکرد است. این باشگاه نامه‌ای به ما نوشت و پیشنهاد برگزاری این مسابقه را در تاریخی دیگر داد.

 

در مورد این پیشنهاد باشگاه استقلال هم با جواد قراب عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال نشستی برگزار کردیم. به این مدیر باشگاه استقلال گفتیم که با توجه به حضور دو تیم در لیگ قهرمانان آسیا امکان برگزاری سوپرجام در تاریخ دیگر وجود ندارد، چون مسابقات دو تیم در طول فصل فشرده‌تر خواهد شد.

 

وی افزود: در صورتیکه باشگاه استقلال نامه انصراف خود را از حضور در سوپرجام به سازمان لیگ اعلام کند در آنصورت سازمان لیگ پرسپولیس را ۳ بر صفر برنده دیدار سوپرجام اعلام می‌کند و جام قهرمانی را طی مراسمی به باشگاه پرسپولیس اهدا می‌کنیم. پرونده باشگاه استقلال هم به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارجاع می‌شود و احتمالا با جریمه سنگینی مواجه خواهد شد.

 

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ تصریح کرد: بهتر است که باشگاه استقلال به هواداران فوتبال ایران احترام بگذارد و تقویم و برنامه فوتبال باشگاهی اعلام شده را اجرا کند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------